Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Zlasstia
-50%

Eau de Parfum Zlasstia

Оцена 4,7 / 5

Нов парфем за смели дами! Неверојатниот мирис на цветни и овошни ноти предизвикува чувства на мистицизам и романса. 🌠

2380ден
1190ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  995ден /пар.

Супер заштеда

3x  763.33ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Нема чувство на тежина на кожата

Во срцето на овој парфем вода се освежителни, неодоливи и пенливи мирисни ноти. Сепак, тие не создаваат чувство на тежина на кожата и во носот.

 

Категории

Нарачка

2380ден -34% 1190ден
Купи