Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > YogaTrain

YogaTrain - Спортско здолниште со хеланки

Најдобрата спортска облека сега во неверојатен дизајн! YogaTrain ви носи посебен дизајн на хулахопки со здолниште што брзо стана популарен на тениските терени, но и надвор. Материјал: 86% полиестер, 14% спандекс

Големина Обем на половината (cm) Обем на колковите (cm) Должина (cm)
M68-7292-9673
L76-8099-10274
XL85-90105-10875
XXL96-102113-11876
XXXL108-114123-12877
XXXXL121-128134-14078
★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2980ден
1490ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

2 во 1 парче облека без која нема да можете

Избор со кој нема да погрешите! YogaTrain се непроирни хеланки со дизајн на здолниште со висок струк, што ви дава добра покриеност на колковите и фантастично обликување на стомакот.

Лесни атлетски движења без ограничување

Тие се идеални за сите девојки кои се занимаваат со спортски и рекреативни активности. Овие хеланки се растегливи, така што нема ограничување и ограничување на движењето за време на тренингот.

Не паѓаат при движење

Еластичната половина гарантира дека вашите хеланки не се поместуваат при нагли движења. Без разлика дали трчате, шетате или играте тенис, тој ќе остане на првобитното место, без паѓање или кревање.

Тие ве прават попривлечни

YogaTrain, покрај нивната висока функционалност, визуелно ги разредуваат вашите нозе. Тие создаваат илузија на долги нозе и ја прават вашата фигура потенка.

Фантастичен партнер за обука

Тие ќе ве придружуваат во сите спортски и рекреативни активности. Без разлика дали сте надвор за трчање, јога, возење велосипед, теретана или пешачење, со овие хеланки ќе ги поместите границите на вашиот тренинг.

Фотографија на производот во 360 °

Безбедно место за мобилен телефон

Не размислувајте каде да го оставите телефонот за време на тренингот! Ова здолниште има скриен страничен џеб, идеален за чување мали предмети, топки или телефони.

Движете се без ограничувања!

Здолништето на овие хеланки е непроирно со ткаенина за истегнување на четири насоки. Обезбедуваат целосна покриеност и го намалуваат триењето поради свиткување, сквотирање и кревање.

Willе ви обезбеди супериорна удобност

Без чувство на затегнатост, пецкање и чешање, можете да ги носите овие хеланки во текот на денот и тренингот. Тие се многу лесни и удобни, толку многу што нема ни да ги почувствувате на себе.

Дизајнирано за вашите најинтензивни активности

Тие се зашиени од материјал за дишење со вградена мрежа на здолништето. Ова парче облека овозможува вашата кожа да дише и да не се поти за време на интензивни активности.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Купив девојче со големина М и изгледаат одлично на неа. Таа планира да земе уште хеланки со различна боја.

Александар - Виница

Тие се многу удобни и воздушни, што ми е многу важно за време на тренингот. Тие ми даваат широк опсег на движење и се идеални додека играте тенис или трчате.

Емилија - Демир Хисар

Јас сум спортско момче и носам хеланки каде и да одам, освен на состаноци и на работа. Имам над 10 пара и со сигурност можам да кажам дека моите хеланки од YogaTrain се најквалитетни и најпрактични досега. Страничниот џеб ми помага многу, без разлика дали возам велосипед или кревам тегови.

Зорица - Штип

Сестра ми ми купи мене и мене пар од овие хулахопки. Ги носиме кога одиме заедно во теретана или на прошетка во парк и засега сум презадоволна. Тие се лесни и изгледаат одлично.

Христина - Пехчево

Спортско здолниште со хеланки YogaTrain

🏆 Најдобрата спортска облека сега во неверојатен дизајн! Ова прекрасно здолниште со хеланки е одлично за трчање, вежбање, тенис и други активности на отворено. 🏃‍♀ Материјали: 100% полиестер

2980ден 1490ден
Износ:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1245ден /пар.

Супер заштеда

3x  1030ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

YogaTrain е спортско здолниште со хеланки.

Материјал:

86% полиестер, 14% спандекс

Големина:

S, M, L, XL, XXL

Боја:

црна

Категории

Нарачка

2980ден 1490ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768