Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Xmas bag
-50%

Божиќна торба Xmas bag

Оцена 4,7 / 5

Спакувајте подароци во прекрасна торба со празнични мотиви и израдувајте ги семејството и пријателите со прекрасно изненадување! Материјали: Неткаен материјал, полипропилен

2380ден
1190ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  945ден /пар.

Супер заштеда

3x  696.67ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Подароци исто како и на Дедо Мраз

Децата, но и постарите, ќе бидат воодушевени кога ќе добијат подароци во оваа торба. Willе изгледаат како да ги донесе Дедо Мраз.

Еко торба за поздрава животна средина

За завиткување подароци, одберете торба изработена од квалитетни материјали, наместо пластични кутии и кеси кои и штетат на животната средина.

Практични димензии

Празнична торба со димензии 30 x 40 см ви овозможува да ставите многу мали нешта и слатки во неа.

Може да се користи со години

Никој нема да сака да ја фрли оваа торба. Може да се користи со години за пакување подароци со што се заштедуваат пари и се создава помалку отпад.

Категории

Нарачка

2380ден -46% 1190ден
Купи