Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Valkire

Valkire - Софистициран часовник

Класичен дизајн и високи перформанси ќе го направат единствениот часовник по кој ќе посегнувате и носите секој ден!

-50%

Залиха: Достапно

2980ден
1490ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Valkire

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Часовник за современиот човек

Синергијата на модерен дизајн и квалитетна изработка му даваат нова димензија на овој уникатен рачен часовник.

Совршено удобно и товарено

Класичен часовник со беспрекорна убавина дополнет со удобен ремен, кој се карактеризира со врвен квалитет и професионална изработка.

Атрактивен и скап изглед

Тоа е дел од колекција луксузни додатоци кои се неизоставен дел од модерниот моден арсенал.

Квалитетен материјал за супериорно чувство

За изработка на часовникот се користеа материјали од прва класа! Theirе го видите нивниот квалитет веднаш штом ќе го ставите часовникот на вашиот зглоб преку чувството за луксуз што тие го создаваат.

Двојно бирање со минималистички дизајн

Бирачот има дисплеј со двојно време: аналоген и дигитален. И покрај двојното бирање, часовникот задржа префинет дизајн кој изгледа елегантно.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1,040ден /пар.

3x  890ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Суптилно светло за совршена видливост

Дигиталниот бирач има суптилно сино-зелено светло. Тоа му дава доза на елеганција, но и совршена видливост во сите услови.

Ги исполнува сите критериуми на престижен часовник

Изглед, функционалност и квалитет. Овој часовник ги исполнува сите критериуми на престижниот часовник што ќе го носите со години и ќе се потпрете на него.

Стилизиран за сите прилики

Потпрете се на овој софистициран модел во секое време. Кога се облекувате во деловен, свечен или лежерен стил, неговиот шарм е во тоа што секогаш одговара совршено.

Квалитетна и прецизна изработка

Искусни и специјализирани производители на часовници се одговорни за квалитетна и прецизна изработка. Материјалите и изработката со врвен квалитет ја гарантираат нејзината долговечност.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Бев скептичен кога нарачував, па мислев дека ќе го вратам ако не ми се допаѓа. Изненадувањето е исто така и повеќе од добро, часовникот изгледа навистина моќно на раката!

Златко - Радовиш

Најпрво го купив роденденот на мојот дечко, а потоа на мојот брат. Двајцата се многу задоволни.

Елена - Охрид

Бев изненаден од тоа колку е лесен часовникот. Иако сакам поробутни часовници, овој ми се допадна. Тој е како некоја поелегантна верзија меѓу моите часовници.

Петар - Демир Хисар

Врвен додаток за секој човек
  • Двоен временски приказ
  • Елегантен и спортски истовремено
  • Минималистички и скап дизајн
  • Одлична видливост во сите услови
  • Супериорна изработка

Иконско парче накит при рака

Суптилно ќе проектира лежерен стил, склоност кон квалитет и едноставност што ја освојува.

Луксузен

СОВРЕМЕНО

СПОРТСКА ИЛЕГАНСА

ПРИСТАПНИ

Опис:

Valkire е модерен часовник со приказ на двојно време.

Материјали:

Не`рѓосувачки челик, ABS пластика

Механизам:

Дигитален

Тежина:

95 гр

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако е изработено од квалитетен материјал, се препорачува внимателно ракување за да се избегне оштетување.

ЗАБЕЛЕШКА:

Часовникот е отпорен на мали прскања и капки вода, препорачливо е да го отстраните кога влегувате во водата.

ОДРУВАЕ:

Се препорачува часовникот да се одржува во специјализирана продавница.

ЧУВАЕ:

Кога не го користите, чувајте го часовникот на суво и безбедно место, подалеку од дофат на деца и домашни миленици.

-50%

Залиха: Достапно

2980ден
1490ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Valkire

 

Категории

Нарачка

2980ден 1490ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768