Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Triff

Triff - Модерни патики

Спортски, лежерни и модерни патики ќе го надополнат вашиот стил и ќе ви дадат кул изглед! Материјали: leон - ПВЦ, Горен - Полиестер, Табан - ЕВА

Големина Должина на стапалото (мм)
40 250
41 255
42 260
43 265
44 270
45 275
★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2980ден
1490ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Патики дизајнирани да управуваат со градските улици

Тие зрачат со стил и детаљ кој одлично прилега на секој урбан маж!

Уникатен дизајн за удобни чекори

Стабилната ергономска потпетица обезбедува поддршка на вашите стапала при одење и физички активности!

Создаден за мажи кои ги следат трендовите

Патиките се по примерот на најактуелните модели на познати спортски брендови. Тие ќе бидат незаменливи во гардеробата на секоја трендсетерка и љубител на машката мода.

Тие не предизвикуваат иритација

Материјалот што дише и овозможува на кожата да дише. Нема да предизвикаат иритации или алергии, дури и ако ги носите боси без чорапи.

Одличен баланс при физички активности

Тие се избор број еден на сите професионални спортисти и рекреативци! Нивните потпетици имаат анти-лизгачки слој кој овозможува добра рамнотежа додека вежбате и спортувате.

Фотографија на производот во 360 °

Лесен чекор без чувство на тежина

Изработени се од меки и лесни материјали кои не создаваат чувство на тежина и по долго време носење патики. Прошетајте брзо секој ден!

Совршено ќе ја надополни вашата спортска и лежерна гардероба

Комбинирајте ги со шорцеви, фармерки или лен. Поради својата неутрална боја и модерен дизајн, одлично ќе се комбинира со различни облеки.

Нема непријатност во стапалата

Нема да чувствувате трнење во стапалата при физички активности и одење благодарение на меката потпетица. Тие се одличен избор за луѓе кои стојат долго или многу се движат.

Нема непријатни мириси

Горниот дел е изработен со најнова технологија flyweave која го спречува прекумерното потење на стапалата. Материјалот апсорбира пот и непријатни мириси.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Ги купив за да играм кошарка со тимот од соседството, но тие се толку удобни што земав уште една и ги носам секој ден!

Маријан - Куманово

Тие се меки и не чешаат.

Јован - Демир Капија

Ги носев дури и на елегантен костум! Нивниот кул дизајн ме воодушеви.

Александар - Берово

Современи патики Triff

Спортски, лежерни, тренди патики - ќе го надополнат вашиот стил и ќе ви дадат кул изглед 👟 💙 Материјали: Горна страна: полиестер, Влошка: ЕВА, ѓон: ПВЦ

2980ден 1490ден
Износ:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1,040ден /пар.

Супер заштеда

3x  890ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Triff се модерни патики, дизајнирани да ги поддржуваат стапалата и нозете при различни активности.

Материјали:

leон - ПВЦ, Горен - Полиестер, Табан - ЕВА

Боја:

црна

Големини:

40, 41, 42, 43, 44, 45

Категории

Нарачка

2980ден 1490ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768