Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Tarragon

Tarragon - Маичка за фитнес

Супер модерна фитнес маица со висок степен на удобност што ќе ја истакне вашата машкост.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
3180ден
1590ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Ја нагласува вашата машка фигура

Совршената маичка SLIM FIT јасно ќе го потенцира секој дел од вашето тело. Совршено ја следи линијата на телото и се придржува внимателно, нагласувајќи ја витката фигура.

Гордо покажете го напорот вложен во вашето тело

Истакнете ја секоја минута напор и напор вложени во вашиот изглед. Маица која ќе испушти машкост на вашето тело.

Висок квалитет со 3Д дизајн

Истакнете се со оригинален 3Д дизајн и бидете впечатливи каде и да го направите вашиот тренинг.

Не предизвикува непријатност во кожата

Заборавете на сите непријатности што претходните неквалитетни маички за обука ги создадоа за вас. Чувствувајте вистинска удобност во секое време.

Истакнете ја фитнес фигурата

Фигурата на која напорно работевте заслужува да ја забележат сите. Привлекува погледи и воздишки на минувачите.

Фотографија на производот во 360 °

Совршено се прилепува на телото

Ако сакате гордо да ги истакнувате вашите мускули, оваа маица е идеална за вас. Тесниот пресек совршено ќе ја нагласи структурата на вашето тело.

Одличен партнер за обука што ја апсорбира потта

Непријатна пот за време на обуката е неопходна. Кошулата за фитнес е направена од материјал што совршено ќе ја апсорбира секоја капка пот.

Чувствувајте се пријатно за време на активноста

Удобен материјал ќе ви даде максимална удобност за време на обуката. Без затегнување, пецкање и непријатност.

Дишење за време на напорно вежбање

Маичка што може да дише ќе и даде простор на вашата кожа да дише. Дајте му на вашето тело чувство на слобода за време на напорно вежбање.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Обожавам да тренирам во оваа кошула. Изгледа одлично за мене, и обожавам да го покажувам телото на кое работев со години.

Зоран - Прилеп

Во живо е уште подобро. Дизајнот е феноменален, цената е одлична, како и доставата.

Филип - Валандово

Она што најмногу ми се допаѓа е што апсорбира пот и убаво се лепи на телото.

Златко - Дебар

Фитнес маица Tarragon

🆒🏋‍♂ Ултрамодерна фитнес маица со модерен дизајн и висок степен на удобност. ⬆⬆⬆ Материјали: 85% полиестер, 15% спандекс

3180ден 1590ден
Износ:

1x  1590ден /пар.

Топ селекција

2x  1,395ден /пар.

3x  1,163ден /пар.

Производ 1
Величина:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис :

Удобна маичка за фитнес со 3Д дизајн

Материјал :

85% полиестер, 15% спандекс

Боја:

црна

Големини :

S; М; L; XL; 2XL

Категории

Нарачка

3180ден 1590ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768