Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Tapesy
-50%

Ремени за подигање на очните капаци

Оцена 4,7 / 5

Со овие неверојатни ленти вашите очи ќе изгледаат сè поголеми, што ќе ви даде волшебен изглед.

2380ден
1190ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  945ден /пар.

3x  697ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Изгледајте поубаво и пошармантно

Лентите ќе направат вашите очи да изгледаат поголеми и поубави. Lookе изгледате пошармантно и ќе се чувствувате побезбедно. Тие се целосно невидливи, така што никој нема да забележи дека ги носите.

Компатибилен со шминка

Лентите ви овозможуваат да нанесувате шминка без никакви потешкотии. Тие се погодни за сите типови на кожа. Тие се безбедни за употреба и не предизвикуваат црвенило или осип.

Траен ефект

Долготрајната употреба ќе направи вашите очни капаци да се подигнат природно без пластична операција. Особено се препорачуваат за луѓе кои имаат спуштени, нерамни и задебелени очни капаци.

Лесен за користење

Внимателно излупете ја лентата и залепете ја на капакот под природниот жлеб. Само проверете дали е добро и цврсто залепено.

 

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768