Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Tapelo

Tapelo - самолеплива кујнска лента

Чува капки вода и други течности на површината и го штити вашиот дом од влага и габи.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2380ден
1190ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Тајната на успешните градежници на домови

Оваа водоотпорна лента за запечатување е тајната на сите домашни градители. Лесен и брз начин да ги задржите кујната и бањата без остатоци и нерамномерност и да го зачувате нивниот сјај.

За совршен и сјаен дом

Заборавете на трошките од храна помеѓу шалтерот, влагата и нерамнините. Цврста и издржлива самолеплива лента ќе ве натера без напор да го доведете вашиот дом до совршенство.

Загарантиран квалитет и долга употреба

Направен е од високо квалитетен ПВЦ материјал што ја прави оваа лента флексибилна и долготрајна. Покрај тоа, тој обезбедува висока отпорност на вода, влага, мувла и високи температури.

Безбедно за животната средина

Изработен е од нетоксичен ПВЦ материјал. Тој е еколошки и е вистински избор за секој што е склон кон алергии.

Практично за сите возрасти

Лесен е за носење и лесен за поставување. Вашите најблиски од сите возрасти можат лесно да го постават, од мали занаетчии до оние со долгогодишно градежно искуство.

Фотографија на производот во 360 °

Ефективна заштита на сите површини

За разлика од другите традиционални ПВЦ ленти, Tapelo има многу поголема можност за врзување и лепење. Само премачкајте која било пукнатина еднаш и проблемот е решен.

Користете го низ целиот дом

Совршен е за запечатување на рабовите на шпорети на гас, мијалници, мијалници, кади и wallsидови. Можете исто така да го користите за да закрпите пукнатини помеѓу прозорците, вратите или на задниот дел од аквариумот.

Се придржува до сите материјали

Без разлика дали станува збор за стакло, дрвена, метална, пластична или плоча, ќе можете да ја залепите оваа лента насекаде без никакви проблеми.

Супер лесна инсталација

Тој е флексибилен и се распаѓа на 90 ° и е прилагодлив на сите агли, па можете да го исечете по потреба. Едноставно излупете го заштитниот филм од лентата и залепете го на чиста и сува површина.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Беше одлично за запечатување пукнатини на прозорецот во мојата соба.

Петар - Кратово

Многу корисна работа во мојата торба со алатки. Јас едноставно ги одржувам сите површини во кујната и бањата совршено чисти и рамни.

Маријан - Берово

Големата флексибилност на оваа лента ми помогна да ја лепам околу закривениот преден дел од тоалетот. Пред да аплицирам, ја загревав лентата и областа со фен за коса, и мислам дека и тоа помогна многу. Беше предизвик, но работеше подобро отколку што очекував.

Христина - Дебар

Самолеплива кујнска лента Tapelo

Доволно долга, широка и отпорна лента со функција на разубавување и заштита на површините и меѓупросторите од течност!

2380ден 1190ден
Износ:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  740ден /пар.

3x  590ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис :

Tapelo е самолеплива кујнска лента.

Материјал :

ЈП, ПВЦ + акрилик

Димензии :

3,2 м x 22 мм

Боја:

Бијела

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768