Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Talaria

Talaria - влечки за масажа

Разгалете ги стапалата и направете им релаксирачка масажа секој ден, додека пешачите или други активности.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Нога масажа при одење

Почувствувајте релаксирачка масажа на стапалата при одење. Папучи за масажа едноставно ќе ги разгалат стапалата и ќе им дадат чувство на удобност во секое време!

Масажа без да одите на масер

Изработено од квалитетен материјал што ќе ви овозможи долготрајна масажа - без да одите на масажер.

Корисно за благосостојбата на организмот

Природен камен за масажа обезбедува потполно природна и корисна корист за организмот. Стимулирање на стапалата со камен ќе ја ублажи непријатноста што ве мачи подолго време.

Прилагодлив ремен ја штити ногата

Прилагодливиот ремен лесно го прицврстува и прицврстува ногата за стабилни чекори. Прицврстете ја ногата при одење и нема да се плашите од лизгање.

Папучи кои не се лизгаат во топлите денови

Подножјето против лизгање ќе ви овозможи да одите целосно суво. Заборавете на непријатните влечки во кои се потат и се лизгаат стапалата.

Фотографија на производот во 360 °

Стабилен и удобен за време на секој чекор

Квалитетните материјали ќе ви дадат сигурност, а камењата за масажа совршена удобност. Однесувајте се кон вашите нозе со рапсодија од неверојатни чувства.

Се прилагодува на стапалото на секого

Секоја форма и ширина на стапалото лесно ќе го најде своето место во влечките Talaria. Секоја нога заслужува најдобра грижа.

Релаксирачки третман за стапалата и целото тело

Покрај тоа што ќе им направите масажа на стапалата, овие влечки ќе се грижат и за одржување на целото тело. Одлично чувство за нозете, грбот, рамената и вратот.

Стручно наредени камења во ѓонот за благосостојба на вашите нозе

Камењата во влечките се стратешки поставени. Чувството на удобност ќе ја допре секоја допирна точка на ногата.

Впечатоци на задоволни клиенти!

На сопругата и ги купив овие влечки затоа што секогаш се жали на болки во нозете при одење. Сега тој не ги соблекува и оди со нив насекаде!

Александар - Демир Капија

Одлично! Уживам во секој чекор. Ги препорачувам на сите.

Наташа - Велес

Многу ми се допаѓаат. Ги купив и за мајка ми која често има болки во стапалата. Ми требаше време да се навикнам на чувството и оттогаш ги носам нон-стоп.

Драгана - Кратово

Папучи за масажа Talaria

Овие влечки ви овозможуваат релаксирачка масажа на стапалата при одење. ✨ Материјали: единствен материјал - дрво, единствен материјал: дрво, горен материјал: СТП

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  990ден /пар.

Супер заштеда

3x  856.67ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис :

Папучи за масажа за време на секој чекор

Материјал :

ѓон дрво; Горна еко кожа; Влошка еко кожа

Боја:

црвена

Големини :

38, 39, 40, 41

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768