Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Steppy

Steppy - Сандали за бебиња

Неодоливите сандали за деца ќе им овозможат на малите деца правилен развој на стапалото, заштита од надворешни влијанија и безбедно одење при првите чекори.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Утеха во првите чекори

Првите чекори носат насмевка на лицето на секого. Обезбедете му на вашето дете безбедност и удобност и направете ја неговата прошетка уште поубава и повозбудлива.

Заштитува од надворешни влијанија

Сандалите Steppy се направени за безгрижна прошетка. Тоа ќе го заштити стапалото на детето од гребнатини, високи температури, удари, итн.

Материјал што може да дише

Еко кожата е издржлив, мек и мазен материјал, потполно безбеден за децата. Овозможува проток на воздухот така што кожата на нозете може слободно да дише.

Светло како пердув

Сандалите се направени така што вашето дете дури и не ги чувствува за време на прошетка. Леснотијата на овој материјал ќе го поедностави секој мал чекор.

За девојчиња и момчиња

Удобноста и квалитетот на овие сандали можат да ги доживеат принцовите и принцезите. Универзален дизајн кој вашите малечки ќе го обожаваат.

Фотографија на производот во 360 °

Стабилна позиција на стапалото

Сандалите се направени за да обезбедат максимална поддршка на стапалата. Лентите и бравата нежно се замотуваат околу ногата за детето да може безбедно да се движи.

Лесно се токи

Лесното велкро затворач ќе овозможи удобно и безгрижно прицврстување. Ногата на бебето ќе биде стабилна за време на одење, без страв од одврзување и паѓање.

Без затегнатост и непријатно чувство

Мекиот и нежен материјал е главниот адут на овој одличен модел. Прошетка како во облаците, без напнатост, гребаници и непријатности.

Модерен дизајн

Овие слатки, симпатични сандали ќе ве воодушеват со својот изглед. Атрактивниот дизајн и разните бои совршено ќе одговараат на вашето малечко.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Прекрасни чевли, многу добро изработени. Нарачав уште неколку модели за внуците.

Златко - Дебар

Јас сум многу задоволен од услугата, производот и брзата испорака. Чевлите веќе ги испробавме на првата прошетка и ќе им ги препорачам и на моите пријатели!

Елена - Струмица

Задоволни сме од нарачката, како и сандалите. Квалитетен, лесен и убав изглед.

Христина - Делчево

Бебешки сандали Steppy

Неодоливиот модел на детски сандали ќе им овозможи на малите деца правилен развој на стапалата и безбедно одење при првите чекори на отворено. Материјали: Горна - еко кожа; Влошка - полиуретан; Единствен - ПВЦ

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1145ден /пар.

Супер заштеда

3x  930ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:
Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис :

{0} детски сандали

Материјал :

Горна - еко кожа; Касета - полиуретан; Единствен - ПВЦ

Големини :

S (0 - 6 месеци); М (6-12 месеци); L (12-18 месеци)

Боја:

Црна, бела

Категории

Нарачка

2780ден -47% 1390ден
Купи