Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Star Silk Pro
-50%

Star Silk Pro

Оцена 4,7 / 5

Кога ги отстранувате влакната со Star Silk Pro перничето, мрежата со прецизни кристали на неговата влошка прават лесен пилинг на горните слоеви на кожата, што резултира во свеж, па дури и изедначен тен.

2380ден
1190ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  945ден /пар.

3x  730ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

ОТСТРАНЕТЕ ГИ И НАЈМАЛИТЕ ВЛАКНЕНЦА БЕЗ НЕПРИЈАТНОСТИ

Star Silk Pro е специјален вид на перниче изработено од прецизни кристали кои нежно ги отстрануваат влакненцата. Микрокристалите буквално ги брусат влакненцата, но без оштетување на кожата

СПРЕЧУВА ПОЈАВА НА ПОТКОЖНИ ВЛАКНА

Кристалите кои се наоѓаат на перничето прават ефикасен пилинг така што нежно ги отстрануваат мртвите келии кои се наоѓаат на површината на кожата. Ефикасниот пилинг е неопходен во борбата против поткожните влакненца.

ДОЛГОТРАЈНО МАЗНА КОЖА

Не мора да чекате влакненцата видно да израснат како за депилација со восок или крема. Постапката можете да ја повторите кога ќе посакате, а кожата подолго ви останува кадифено мазна.

ЗАШТЕДЕТЕ ПАРИ

Престанете да фрлате пари на бричеви, креми за депилација и третмани во салони за убавина!

ЗА УПОТРЕБА НА ЦЕЛОТО ТЕЛО

Star Silk Pro е погоден за сите типови на кожа, а можете да го користите на лицето , рацете, нозете и на бикини зоната.

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768