Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Splashy

Splashy - Детски базен со прскалки

Направете го вашето дете да се насмее со помош на забавен детски базен со прскалки. Забава за целото семејство и незаборавни моменти се загарантирани!

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Забавен воден парк за деца

Претворете го вашиот двор или тераса во волшебен парк со вода. Овој базен со многу прскалки ќе овозможи часови забава за целото семејство.

Загарантиран ентузијазам кај најмладите

Splashy се прилагодува на потребите на вашето бебе. Покрај одличната летна активност во дворот, базенот можете да го користите и како простор за песок, топки или играчки, каде било.

Практично одржување и складирање

После употреба, базенот нежно се исплакнува и се остава да се исуши. Компактните димензии ќе најдат место во секој агол од вашиот двор и дом.

Не зазема многу простор

Може да се совпадне со големината на списанието, што овозможува лесно складирање во која било фиока или фиока. Исто така, можете многу лесно да го понесете со вас на кое било место.

Станете омилена личност на секое малечко

Splashy е идеален начин да го направите секое дете среќно и да станете личност за обожавање. Тоа е совршено роденденско изненадување кое ќе ги засени сите други подароци.

Фотографија на производот во 360 °

Совршено чувство за топлите денови

Забавен начин да се разладите и да се заштитите од сонцето во топлите денови. Малите деца можат да трчаат низ прскалки или да седат под нив, играјќи со омилена играчка или со домашно милениче.

Прилагодливи прскалки за сите возрасти

Висината и јачината на прскалките може да се прилагодат на три нивоа, во зависност од желбите на најмалите. Едноставно, прилагодете го нивото на водата на пониско, средно или поголемо ниво на прскање.

Брзо поставете ја најдобрата забава

Потребни се само неколку минути за да започне ентузијазмот на вашето дете. Брзата инсталација на базени со лесно поврзување на цревата за вода доведува до долготрајна забава.

Безбедна употреба

Базенот е погоден и безбеден за деца од сите возрасти. Направено од висококвалитетен и безбеден материјал, ќе обезбеди часови забава за целото семејство.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Еден од најдобрите и најбезбедните базени што некогаш сум ги купил за моите деца. Нема расправија за тоа кој прв ќе се искапи, трчаат заедно и си играат со прскалки.

Тодор - Валандово

Мојот син го обожава, кога е дождливо и не знае да плива, јас го користам како базен со топки. Тој ужива да игра во него, додека јас уживам во мирот во пиењето кафе.

Наташа - Куманово

Овој базен го купив за роденденот на мојот внук и оттогаш сум најдобра тетка на светот.

Елена - Гостивар

Детски базен со прскалки Splashy

🎆 Претворете го вашиот двор во волшебен забавен парк со вода! Овој базен со прилагодливи прскалки ќе донесе часови забава за целото семејство 💦 Материјал: ПВЦ

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  940ден /пар.

3x  790ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Splashy - детски базен со прскалки

Материјал:

Еко ПВЦ

Дијаметар:

100 см

Боја:

Сина со отпечаток од делфин

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768