Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > SpanPro

SpanPro - Флексибилен држач за телефон

Ослободете ги рацете - удобно користете ги телефонот и таблетот во секоја ситуација!

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Гледајте ја вашата омилена содржина - без да го држите уредот

Уживајте во филмови, серии, слушање музика, читање блогови… без да го држите телефонот во ваши раце. Овој оператор ви овозможува да ја гледате омилената содржина на вашиот мобилен телефон и без раце.

Заштедете пари за купување штандови за снимање

Нема потреба да купувате специјални држачи и држачи за снимање. Флексибилниот оператор ќе го држи вашиот мобилен телефон за снимање видеа додека се шминкате, вежбате, играте со децата

Го прави учењето полесно за децата

За децата што слушаат часови дома, овој оператор ќе го олесни учењето и следењето на лекциите.

Држач кој се прилагодува на вашите потреби

Држачот е флексибилен и ротира во сите правци, како и неговата ротирачка глава. Можете да го користите и на отворено додека сте во природа или да го користите во автомобил.

Поправете го мобилниот телефон на која било маса

Основата на носачот е силна, стабилна и прилагодлива. Може да се фиксира на која било маса или полица или на која било друга површина. Основата има силиконски влошка што спречува оштетување на мебелот на кој е поставен.

Фотографија на производот во 360 °

Тој прави две работи одеднаш

Сега можете да гледате или да ја слушате вашата омилена содржина додека миете садови, готвите или правите нешто друго. Држачот на телефонот има долг, флексибилен кабел што ќе ги донесе вашиот мобилен телефон или таблет компјутер поблиску или подалеку од вас по потреба.

Поставете го телефонот на која било позиција што ви одговара

Носачот кабел е долг, мек и флексибилен. Можете да го свиткате и прилагодувате како и да сакате за практична и удобна употреба.

Веќе не ви треба веб камера

Разговарајте со драги луѓе и одржувајте деловни состаноци без компјутер. Ставете го вашиот телефон во позиција што ќе направи да изгледате како да користите висока камера.

Нема повеќе вкочанетост отколку држењето на телефонот

Заборавете на вкочанети раце и непријатни позиции додека гледате филм на вашиот мобилен телефон. Само ставете го вашиот телефон во позиција што ви одговара и гледајте филмови и серии на вашиот мобилен телефон со часови - додека вашите раце се слободни.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Конечно можам да гледам неколку епизоди од серијата | без вкочанета рака. Го ставам на полица до софата и работи одлично.

Санела - Скопје

Купив држач за да можам нормално да ги следам рецептите додека готвам, за да не морам да го држам телефонот на кујната. Јас секогаш го користам кога сум во кујна, така што времето ми поминува побрзо.

Тодор - Крушево

Ова е најдоброто и најпрактичното нешто што го купив оваа година! Сега можам да разговарам со родителите додека го држам бебето и да го наместам телефонот убаво да се видиме.

Емилија - Демир Капија

Задоволен сум со купувањето, препорачувам. Мојот држач стои на креветот и воопшто не го симнувам.

Зорица - Демир Хисар

Долг флексибилен држач за телефон

Ослободете ги рацете - удобно користете ги телефонот и таблетот во секоја ситуација

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1095ден /пар.

Супер заштеда

3x  863.33ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

SpanPro е држач кој се прицврстува на цврста површина и држи мобилен телефон или таблет за употреба, без да ги држите во ваши раце.

Материјали:

пластика, алуминиум, силикон

Основен опсег:

До 8 см

Карактеристики:

Флексибилен кабел, ротирачка глава

Нарачка

2580ден -22% 1290ден
Купи