Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Simona

Simona - сет за пижами од 5 парчиња

Носете совршена комбинација на елеганција и удобност, за романтични вечери и мирен сон. Уникатните орнаменти од чипка ќе направат да изгледате добро негувани дури и ноќе.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
3180ден
1590ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

За неодолив изглед во текот на целата година

Голем комплет составен од ноќница, горен дел, краток и долг долен дел и палто, ќе ги задоволи сите ваши потреби. Совршено се комбинираат и за постудени и за потопли ноќи.

Ги нагласува вашите атрибути

Пижамите дискретно ги истакнуваат женските облини и ја слават убавината на женската фигура.

За сите форми на женското тело

Благодарение на паметниот дизајн, овие пижами ќе го красат вашето тело. Тие го нагласуваат деколтето, а материјалот паѓа слободно, без да ја нагласи проблематичната стомачна област.

За незаборавни моменти

Стилските парчиња со висок сјај украсени со нежна чипка се совршени за посебни и незаборавни моменти.

Релаксирачка мекост

Секое парче од овој комплет е дизајнирано да падне нежно и да се прилагоди на телото. Мекото чувство на кожата ќе збогати многу ноќи исполнети со нежност.

Фотографија на производот во 360 °

Допир на луксуз

Пижамите се специјално направени за луксузен изглед, кога сакате да се чувствувате неодоливо. Комбинацијата на материјали и дизајн потсетува на врвна висока мода.

Бројни комбинации

Комплетот од 5 парчиња обезбедува одлична опција за комбинација: можете да носите маица без прерамки и со шорцеви и со долги панталони, и ноќна наметка со капут или сами.

Материјали со врвен квалитет

Квалитетните материјали со висок сјај се одговорни за вашиот атрактивен изглед. Секогаш модерна комбинација на свиленкаста мекост и романтична чипка ќе ја разгали вашата кожа.

Удобност и елеганција

Удобноста е приоритет за спиење. Овој комплет ви носи класична елеганција која секогаш изгледа совршено, а мекоста на материјалот овозможува мирен сон.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Сакам детали од чипка. Можам да се негувам дури и кога сум дома. Многу елегантен и мек комплет.

Елена - Демир Капија

Моите комбинации се врвни - и шорцеви и долги панталони, и ноќница и капут, буквално имам с everything за целата година! Класични модели што обично ги барам, но искрено бев изненаден од квалитетот. Дури и после миење изгледаат како нови и не губат сјај.

Наташа - Струмица

Јас сум поголем и мислев дека не можам да носам вакви модели. Секое парче е направено да паѓа слободно за да не се грижам за стомакот. Мојот капут е најдобар.

Ирена - Велес

5-парчен атрактивен комплет за пижами Simona

Уживајте во бесплатните викенди, останете малку повеќе во кревет или опуштете се во овие удобни пижами. Лесни пижами, со нежен изглед и женски детали ги прават совршен избор за вашата привлечна фигура и романтични ноќи.Иџал Материјал: 85% полиестер 15% спандекс

3180ден 1590ден
Износ:

1x  1590ден /пар.

Топ селекција

2x  1,140ден /пар.

3x  990ден /пар.

Производ 1
Величина:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Комплетот за пижами од 5 парчиња се состои од маица без прерамки, шорцеви и долги панталони, ноќница и капут.

Материјали:

85% полиестер, 15% спандекс

Боја:

Црно -бело

Големини:

S, М, Л, XL

Категории

Нарачка

3180ден 1590ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768