Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Siena

Елегантна летна капа Siena

Модерна сламена капа комбинира удобно носење и привлечен изглед за шетање по жешките летни улици или сончање на одмор.

-50%

Залиха: Достапно

2580ден
1290ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Siena

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Модерна и целосна заштита од сончевите зраци

Паметниот дизајн обезбедува одлична заштита од сонце без да го наруши вашето видно поле! Исто така е модерен, практичен и функционален.

Трендовски шешир кој одговара на сите

Подгответе се за сончеви денови со оваа кул и квалитетна капа! Невообичаениот и трендовски изглед на шапката совршено ќе одговара на секоја форма на лице.

Се прилагодува на секоја глава

Шапката е прилагодлива по големина за да одговара на секој обем на главата. Лесно и брзо се прилагодува со гума што не е видлива за време на носењето.

Погоден за сите тимови

Таа е идеална за прошетки на море и пливање на плажа. Романтичниот лак на грбот му дава порафиниран изглед, што го прави погоден и за поелегантни комбинации.

Супериорна заштита од сонце

Моден додаток што мора да го имате е најдобрата и најефикасна заштита од сонце. Широкиот раб ги блокира сончевите зраци заштитувајќи го вашето лице и врат.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:
Боја:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  840ден /пар.

3x  690ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Висок квалитет збогатен со паметен дизајн

Практичен и модерен, тој е задолжителен моден додаток за сите трендсетерки кои сакаат удобност и квалитет.

Без потење под капа

Под оваа капа вашата кожа може да дише. Отворот одозгора обезбедува скалпот да дише, додека материјалот за дишење пропушта воздух и спречува потење на лицето.

Секогаш носете го со вас

Флексибилниот модел е лесен за навивање, така што не зазема многу простор во торбата! Секогаш можете да го носите со себе и да имате модерна заштита од сонце во секое време.

Прилагодено за сите прилики

Лесен е, флексибилен и удобен, што значи дека ги исполнува сите услови да го носите цел ден на плажа, да работите во градината или да пешачите неколку часа.

Впечатоци на задоволни клиенти!

За разлика од другите капи, не се потм под тоа, што е голем плус.

Христина - Гостивар

Во живо е многу поубав.

Елена - Прилеп

Секогаш е во мојата торба и кога ми треба, само го распакувам и е подготвен за употреба. Тотално кул;)

Зорица - Скопје

Шармантен моден додаток со целосна заштита од сонце
  • Паметен дизајн
  • Модерен и трендовски
  • Квалитетен материјал за дишење
  • Без потење под капа
  • Се прилагодува на кој било обем на главата

Ефективна и модерна заштита

Без разлика дали барате квалитетна заштита од сонце или моден детал за вашиот летен стил - оваа капа со романтичен лак ќе ви одговара совршено!

ПРАКТИЧНО

МОДЕРНО

УБАВО

ПОДОБЛИВО

Опис :

Модерна и квалитетна капа на паметен дизајн

Материјал :

Рафија

Бои :

Беж, темно розова, светло розова, темно сина, кафеава

Големини :

Се прилагодува на сите обеми на главата со гума.

ОДРУВАЕ :

Кога е валкано, избришете ја капачето со влажна крпа и оставете да се исуши на воздух.

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако е изработен од квалитетен материјал, се препорачува внимателно ракување со капа со цел да се избегне оштетување.

ЗАБЕЛЕШКА :

Шапката е флексибилна, лесна за навивање и зафаќа малку простор.

Складирање :

Да се чува на суво место, далеку од директна топлина.

-50%

Залиха: Достапно

2580ден
1290ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Siena

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768