Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Siare

Siare - капа за скијање

Уживајте во вашите омилени зимски спортови и активности чувствувајќи се супер удобно и топло! Со оваа скијачка капа, вашето лице ќе биде целосно заштитено од најстудените зими, УВ зраци, прашина и најостри ветрови. Материјали: 95% полиестер, 5% спандекс

Големина Ширина (см) Висина (см)
L 2538,5
XL 2740
★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Подгответе се за најстудените денови!

Не бидете само уште една личност која ја мрази зимата затоа што е студена, прифатете ја. Siare ќе го заштити вашето лице и ќе го одржува вашето тело на највисока можна температура, така што нема да чувствувате треперење во текот на зимата.

Чувствувајте се удобно и заштитено!

Нашата капа за скијање е изработена со ткаенина за истегнување на 4 насоки за да се обезбеди цврсто вклопување во текот на целиот ден.

Lastе ве издржи многу зими!

Ова капаче за лице е направено од извонредна ткаенина, мека, погодна за кожа, обезбедувајќи ви максимална удобност. Деликатните шевови обезбедуваат висок квалитет. Се пере во машина.

Обезбедете се од ветер и прашина!

Ве заштитува од ветер, инсекти и прашина за време на спортски активности на отворено. Можете да го носите ова скијачко капаче на различни начини.

Интегриран филтер за подобро дишење

Оваа капа за скијање има интегриран филтер 2P.M што ви овозможува подобро и побезбедно дишење во голема гужва.

Фотографија на производот во 360 °

Материјалите за дишење не предизвикуваат потење

Ова капаче за лице е изработено од одличен материјал за дишење. Брзо ќе ја одземе потта предизвикана од вежбање и ќе ве загрее во зима.

Премиум заштита за вашето лице со 5 слоја изолација

Пет слоја изолација гарантираат дека студот или ветерот не продираат во чувствителната кожа на лицето и вратот.

Тоа не ви пречи на видот додека скијате

Не грижете се, вашето лице ќе биде целосно заштитено без да се меша со вашата визија. Оваа скијачка капа ви дава доволно простор околу вашите очи.

Совршен за сите видови активности на отворено

Можете да го носите ова капаче за многу активности на отворено, вклучувајќи аирсофт, пејнтбол, мотоцикл, скијање, сноуборд, лов, трчање, тактичка обука, планинарење.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Го добив ова скијачко капаче од мојот дечко. Таа е удобна и ме грее кога скијам.

Наташа - Пехчево

Го носам ова капаче скоро за секоја активност на отворено. Од возење велосипед, возење мотор, скијање и сноуборд до трчање во студени денови.

Тодор - Берово

Оваа скијачка капа е многу полесна и дише од моите претходни две. Таа совршено се вклопува на мојата голема глава и е толку удобна. Исто така, таа е доволно долга за да можам да ја вовлечам во облека или јакна за да не минува воздухот одоздола.

Јован - Штип

Јас и мојот сопруг сакаме да скијаме во зима. Купивме две од овие балаклави за скијање за да не загрееме. Дефинитивна препорака!

Елена - Валандово

Siare – ски капа

Уживајте во вашите омилени зимски спортови и активности чувствувајќи се супер удобно и топло! Со оваа скијачка капа, вашето лице ќе биде целосно заштитено од најстудените зими, УВ зраци, прашина и најостри ветрови. Материјали: 95% полиестер, 5% спандекс

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1095ден /пар.

Супер заштеда

3x  863.33ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Скијачка капа

Материјали:

95% полиестер, 5% спандекс

Големина:

L, XL

Димензии:

L - 25 x 38,5 см, XL - 27 x 40 см

Филтер:

2P.M - 8 x 12 см

Категории

Нарачка

2580ден -46% 1290ден
Купи