Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Shappies

Shappies - Хеланки за вежбање

Модерни хеланки со ефект на сауна кои помагаат во обликувањето на фигурата на телото. Направени се од специјален, растеглив материјал кој држи сè на свое место, ги истакнува атрибутите и го крие вишокот. Материјали: 70% неопрен, 15% најлон, 15% полиестер

Големина Обем на колкови (cm) Обем на половината (cm)
S92-9668-72
M99-10276-80
L105-10885-90
XL113-11896-102
XXL123-128108-114
XXXL134-140121-128
★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Силен ефект на сауна

Хеланки за обликување на тело, со висок струк и специјално дизајнирани да одржуваат сè на свое место, овозможуваат моќен ефект на сауна, без разлика дали тренирате, пешачите или се релаксирате.

Визуелно потесна фигура

Со овие хеланки, половината, бутовите и нозете ќе изгледаат визуелно потенки во која било облека.

Удобно за носење

Квалитетниот и удобен материјал од овие хеланки ќе ви обезбеди удобност без разлика дали одите во нив, гледате телевизија или тренирате.

Скријте го вишокот во еден момент

Поради прилагодливиот корсет на половината и материјалот од кој се направени, овие хеланки веднаш ќе го сокријат вишокот со кој не сте горди.

Следете ја линијата на секоја форма на тело

Истегнувањето и специјалниот материјал на овие хеланки ќе ја следат линијата на вашето тело, нагласувајќи ги вашите атрибути.

Фотографија на производот во 360 °

Идеално за обука

Внатрешноста на хеланките е обложена со посебен материјал кој го имитира ефектот на сауна, а овој ефект е најизразен за време на физичката активност.

Дополнителен корсет за половината

Цврстиот материјал ќе држи сè на свое место, особено поради корсетите на половината што ќе го покријат стомакот и ќе ја направат фигурата визуелно потесна.

Прилагодлив за вас

Овие хеланки имаат корсет што можете да го прилагодите. Лесно прицврстете го на 1. 2. или 3. опрема и уживајте без непријатно чувство на затегнатост и страв од паѓање.

Удобно за носење

Модерно дизајнираните хеланки се погодни за секоја пригода. Тие ќе направат да изгледате визуелно потенок во секое време!

Впечатоци на задоволни клиенти!

Овој ефект на сауна е навистина одличен! Не плаќам за одење во сауна, бидејќи сега го постигнав овој ефект на насочен и лесен начин со овие хеланки.

Христина - Берово

Кога ги носам, навистина се чувствувам згодно, стегнато, а во исто време го кријам вишокот со кој секогаш се борев.

Наташа - Охрид

Се чувствувам одлично во нив. Ги носам дома или додека одам, а сега почнав да одам во теретана, па ги користам и за време на тренингот.

Ирена - Неготино

Овие хулахопки се одлични за вежбање. Ги носам редовно и не ми требаат други.

Санела - Дебар

Shappies - Хеланки за вежбање

🏃‍♀ Зголемете ги ефектите од вашата обука! Специјалните спортски хулахопки ви помагаат да го обликувате вашето тело побрзо и побрзо да ги чувствувате резултатите од тренингот. 💪 Материјали: 70% неопрен, 15% најлон, 15% полиестер

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1195ден /пар.

Супер заштеда

3x  963.33ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис :

Хеланки за обликување на тело со ефект на сауна

Материјали:

70% неопрен, 15% најлон, 15% полиестер

Големини:

S, M , L, XL, XXL, XXXL

Боја:

црна

Категории

Нарачка

2780ден -29% 1390ден
Купи