Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Shapelle

Shapelle - Корсет за обликување на тело

Удобната долна облека за стилизирање се прилагодува на вашето тело и спречува осип и триење на бутовите, истовремено давајќи ви го физикусот кон кој се стремите!

-50%

Залиха: Достапно

2780ден
1390ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Shapelle

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Совршено го прикрива вишокот

Тесните работи не мора да собираат прашина во вашиот плакар! Носете Shapelle под омилениот тесен фустан и ќе бидете воодушевени од витката линија.

Ги издигнува и обликува вашите атрибути

Подигнете го задникот, обликувајте ги бутовите и затегнете го стомакот за само неколку секунди! Овој корсет држи сè на свое место и им дава поддршка на вашите облини.

Без иритација или осип

Корсетот лесно се прилагодува на вашето тело. Благодарение на мекиот и дишечки материјал, нема да почувствувате чешање, иритација или осип како кај другите непријатни корсети.

Без иритација на бутовите

Решетливиот материјал за дишење што имитира изглед на саќе и дава на кожата дишење. Вашата кожа ќе дише слободно под корсетот, а сите несовршености ќе бидат скриени.

Визуелно потесна фигура

Гордо покажете ја својата витка фигура во омилениот фустан, здолниште или фармерки. Вашата витка линија ќе привлече внимание каде и да се појавите.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1145ден /пар.

Супер заштеда

3x  896.67ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

Фотографија на производот во 360 °

Невидлив под облеката

Кроени така што не е видливо под облеката. Оцртаните рабови се минато! Можете да носите корсет под најтесниот фустан, а вашата тајна ќе остане скриена.

Ineенска чипка за добро чувство

Истегнатата чипка визуелно ќе ги стегне бутовите. Романтични детали и деликатна шема ќе направат да се чувствувате женствено.

Прилагодлив за каква било форма на тело

Shapelle Корсетот лесно се прилагодува на вашето тело, без разлика дали сте поголем или помал. Точно следете ја линијата на секоја слика.

Прекрасна силуета

Тесен струк, затегнати бутови и рамен стомак ќе ги примамат воздишките и погледите. Вашиот неодолив изглед ќе ве импресионира и вас и другите.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Конечно облеков фустан што беше во мојот плакар три години. Корсетот ги крие сите мои недостатоци, и нагласува сè што ми треба.

Христина - Демир Хисар

Нема начин како да се ослободам од вишокот кожа на стомакот и бутовите. Со овој корсет покривам сè што ми пречи, можам да носам какво било парче облека и да се чувствувам безбедно кога ќе излезам на прошетка, на кафе, прослави итн. Воодушевен сум од корсетот и изгледот.

Елена - Дебар

Прво ме изненади брзата испорака, потоа корсетот што криеше сè што не сакам да гледам на себе. Одлично!

Драгана - Радовиш

Скријте вишок на стомакот, бутовите и околу половината
  • Инстантно прикривање на вишокот
  • Не ја иритира кожата
  • Растеглив и мек материјал
  • Силуета како после напорен тренинг
  • Невидлива под облеката

Воодушевете се себе си и другите со визуелно витка фигура

Со корсет од Shapelle ќе го направите вашето тело непрепознатливо. Прошетајте гордо и покажете го вашиот нов изглед.

Мек

ВОЗДУХ

НЕВЕРОЈАТНО

ИСТАВУВА

Опис:

Shapelle е корсет за обликување на тело.

Материјал :

Најлон 90%, спандекс 10%

Големини :

М, Л.

Боја :

црна

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако е изработен од квалитетен материјал, се препорачува внимателно ракување со предметот за да се избегне оштетување.

ЗАБЕЛЕШКА :

Корсетот не е погоден за пеглање.

ОДРУВАЕ :

Измијте на температура до 30 ° С. Не се суши.

СКЛАДИРА :

Е Кога не користите корсет, чувајте го на суво и безбедно место, далеку од отворена топлина и подалеку од дофат на деца и домашни миленици.

-50%

Залиха: Достапно

2780ден
1390ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Shapelle

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768