Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Runco

Спортски патики Runco

Освојте ги градските улици и бидете победници во секој спортски предизвик со овие иновативни патики! Материјали: Горниот дел: СТП; Табана: полиестер; Единствено: ПВЦ

Големина Должина на стапалото (мм)
40 250
41 255
42 260
43 265
44 270
45 275
★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2980ден
1490ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Дизајнирано за да обезбеди соодветна поддршка додека трчате или вежбате

Вашите стапала ќе уживаат во удобноста на секое движење благодарение на специјално дизајнираниот ѓон кој ја распределува тежината и ги олеснува движењата.

Квалитетните материјали за дишење ви даваат удобен чекор

Непријатност во нозете за време на одење или тренинг се јавува секој пат и е предизвикана од материјали со слаб квалитет. Заборавете на сите непријатности, сега е време да почувствувате активност без болка!

Youе ве маѓепса со својата удобност и изглед

Облечете ги овие совршени патики и пешачете со километри. На тој начин ќе ги третирате мускулите со релаксирачки одмор што ќе ве освои засекогаш.

Нема чувство на затегнатост и непријатност

Нема повеќе плускавци и други непријатности создадени од непријатни патики. Одете безбедно, без да се чувствувате тесно и уживајте во долгите летни прошетки.

Долгорочно носење

Супер квалитетен материјал ќе ви овозможи да носите патики долго време. Носете ги со сигурност, без страв од абење.

Фотографија на производот во 360 °

Совршено се комбинираат со спортски и лежерни комбинации

Исклучително популарниот модел на патики е направен со максимално внимание на деталите. Тие се комбинираат со с everything и совршено се вклопуваат со секоја комбинација облека.

Невообичаен дизајн на ѓон за подобра поддршка

Она што ги разликува овие патики од останатите е нивната единствена. Невообичаено дизајниран, ќе го привлече вниманието на сите, и покрај својот необичен изглед, ги прави активностите попријатни.

Бидете различни и уникатни

Патиките Runco ќе бидат шлаг на тортата за вашиот стајлинг. Запечатете го вашиот изглед и изгледајте помодерно, впечатливо и поразлично од другите.

Нозете кои дишат слободно

Материјал што ќе им овозможи на нозете да дишат и да циркулира воздух за време на сите активности. Нема повеќе потење и непријатни мириси.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Многу удобно. Немав големи очекувања, но тие навистина ме воодушевија.

Јован - Кратово

Моите тренинзи станаа поудобни, нозете ми имаат воздух затоа што материјалот дише и што е најважно, нема непријатни мириси.

Петар - Ресен

Ја сакам модата и овие патики само ги следат трендовите! Никој не ме праша каде ги купив. Haveе морам да нарачам уште една, само во различна боја.

Маријан - Пехчево

Спортски патики Runco

Освојте ги градските улици и бидете победници во секој спортски предизвик со овие иновативни патики! Материјали: Горна: полиуретан, полиестер, влошка: полиестер, ѓон: ПВЦ

2980ден 1490ден
Износ:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1,040ден /пар.

Супер заштеда

3x  890ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Модерни и удобни патики, прилагодливи на спортски и секојдневни комбинации

Материјали:

Материјали Горен дел СТП; Табана полиестер; Единствено ПВЦ

Боја:

црна

Големини:

40, 41, 42, 43, 44, 45

Категории

Нарачка

2980ден 1490ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768