Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Rosane
-50%

Прекрасен часовник Rosane

Оцена 4,7 / 5

Часовник што може да го придружува дури и најгламурозниот изглед во празнични прилики! Материјал: Легура на метал

2980ден
1490ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1040ден /пар.

Супер заштеда

3x  890ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Волшебниот дизајн го одзема здивот

Во дизајнот на часовникот, ќе ги препознаете облиците на вентилаторот и лисјата на цветот, составени од пенливи камења кои личат на дијамантски конци.

МАГИСКИ СВОИ на раката

Лежи на вашата кожа како нежен цвет со брилијантен сјај.

Луксузно парче накит

Заоблените линии на светкавите rhinestones се во совршена хармонија со рабовите во боја на розово злато. Навистина луксузен часовник.

Писмено прикажување на функционалност

1 Намотка круна 2 Невообичаено дизајниран бирач 3 Елегантно украсен ремен

Нарачка

2980ден -42% 1490ден
Купи

Политика за колачиња