Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > RodMob

RodMob - Држач за телефонски автомобил

Иновативниот држач за телефон ви помага безбедно да го користите телефонот додека возите! Инсталирајте го на ретровизорот за лесно користење GPS апликации од вашиот телефон.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Нема непријатно свиткување на вратот или извртување

Со нежно вртење на телефонот, држачот се движи за 360 степени и ќе ви биде достапен каде и да сте во автомобилот. Нема да мора да се наведнувате или да седите под чуден агол за да го видите вашиот мобилен телефон.

 

Чувајте го телефонот безбеден дури и на нерамни патишта

Прилагодливи рачки засилени со силикон цврсто го држат вашиот телефон, што го прави стабилен. Нема да испадне од држачот дури и кога возите по ридски и карпести патишта.

Упатувајте повици без раце

Ви овозможува да ги држите двете раце на воланот и да зборувате истовремено. Обезбедете ја вашата и безбедноста на вашето семејство следејќи ја маршрутата и користејќи гласовни инструкции за телефонот.

Спречува оштетување на телефонот

Бидејќи телефонот останува во држачот без да се движи, нема да падне врз вашиот автомобил при брзо возење. Телефонот не се држи до држачот и затоа нема да биде оштетен, распукан или изгребан.

Се прилагодува на вашиот уред

Флексибилните рачки на држачот го прават компатибилен со повеќето мобилни телефони. Лесно ќе се прилагоди на телефони со големина на екран од 4 до 6 инчи.

Фотографија на производот во 360 °

Лесно е да излезеш од вид кога не ти треба

Овој уред има квалитетна телескопска рачка, поставена на флексибилна завртка и доволно е нежно да го притиснете телефонот нагоре за да го отстраните од погледот. Со повлекување на рачката надолу, ќе можете повторно да го користите вашиот мобилен телефон.

Подобрена и јасна употреба на навигација

Можете да го ротирате телефонот хоризонтално и вертикално во држачот, што ја прави неговата содржина јасна. Planе го видите вашиот план за патување појасно и подетално, додека постојано ќе ги држите очите на патот.

Забавувајте ги децата на долги патувања

Држачот лесно се монтира на седиштето благодарение на прилагодливите завртки. Вклучете мали деца со цртани филмови на вашиот мобилен телефон и дозволете им да имаат пријатно време за подолги возења.

Променете ја траекторијата со еден допир

Можете да ја промените и прилагодите вашата маршрута со едно допирање на екранот. Можете истовремено да ги следите знаците на патот и да не се грижите дека навигацијата ќе ве одведе до наменетата дестинација.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Имам два држачи. Едниот го користам за да го следам патот кога одиме на одмор, а другиот за да ги забавувам децата за кратки и долги возења. Тие се многу практични!

Данче - Гевгелија

Одлично е што можете да зборувате и да возите опуштено во исто време. Силно препорачувам!

Санела - Македонски Брод

Одлично е затоа што не треба да го свиткам вратот кога сакам да го проверам мојот ГПС. Лесно е да се прилагодат за да можат удобно да се прилагодат во автомобилот додека возите.

Александар - Свети Николе

Држач за телефон за автомобил RodMob

📱 Иновативен држач за телефон ви помага безбедно да го користите вашиот телефон додека возите! Инсталирајте на ретровизорот за лесна употреба на GPS апликации од телефонот

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  840ден /пар.

3x  690ден /пар.

Производ 1
Боја:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

RodMob е иновативен држач за телефонски автомобил, што овозможува удобно и безбедно возење.

Материјали:

ABS пластика, легура

Димензии:

6,5 x 18 см; 6,5 x 21 см (кога држачот е продолжен)

Пакување:

1 x држач за телефон за автомобил RodMob

 

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768