Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > RazorPen
-50%

Бричење за молив RazorPen

Оцена 4,7 / 5

RazorPen машина за бричење - совршена алатка за професионалци и оние кои сакаат да бидат различни и трендовски.

2580ден
1290ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  840ден /пар.

Супер заштеда

3x  690ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Наредете ја брадата и фризурата на модерен и креативен начин

Неверојатен брич во облик на молив ќе ви овозможи совршено да ја стилизирате косата, брадата или веѓите.

Лесен и безбеден за употреба

Употребата е прилично едноставна и безбедна. Ергономскиот дизајн на жилет го прави лесен за употреба, така што бричењето е лесно и брзо, без парчиња.

Многу различни модели

Создадете трендовски форми на фризури и бради. Овој брич е најлесниот начин да создадете линии, дезени, да пишувате имиња и да направите која било друга форма во вашата коса или брада.

Го користат и фризери

Без разлика дали ја негувате брадата, косата и веѓите или ви требаат во вашата коса или во салонот за убавина, овој бербер ќе ви ја олесни работата и ќе создаде нови форми.

Нарачка

2580ден -33% 1290ден
Купи

Политика за колачиња