Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Preston
-50%

Футуристички часовник Preston

Оцена 4,7 / 5

Неверојатна палета на модерно правење часовници - часовник што прикажува време на само половина бирач со прецизен механизам и линија наместо раце! Материјали: Не`рѓосувачки челик, метална легура

2780ден
1390ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Боја:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1,195ден /пар.

3x  963ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Се натпреварува со луксузни часовници!

Има изглед достоен за најголемите светски брендови на часовници и стои рамо до рамо со неспоредливо поскапата конкуренција.

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768