Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Posses
-50%

Ividивописен час на уметност Posses

Оцена 4,7 / 5

Шарениот модел на рачен часовник со необична декорација и посебен шарм е импресивно дело за правење часовници! Материјали: силикон, стакло

2780ден
1390ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1,195ден /пар.

3x  963ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Остава силен прв впечаток

Со овој часовник на вашиот зглоб нема да останете незабележани. Willе оставите силен прв впечаток кој долго ќе го паметите.

 

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768