Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Polin

Минималистички часовник Полин

Едноставната класика и ненаметливоста го прават овој часовник најдобриот избор за секој зглоб!

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Бидете во тек со најновите трендови со овој уникатен модел на часовник на вашиот зглоб!

Кажете им збогум на досадните пластични часовници што ќе останат во заборав откако ќе го ставите овој часовник на вашиот зглоб.

Нагласете ја вашата оригиналност и стил со овој неверојатен часовник

Моќниот Паулин часовник ќе ве издвои од другите и ќе ве стави во центарот на вниманието каде и да се појавите.

Направете силен впечаток

Се појавува на деловен состанок со Полин Клок и остава силен прв впечаток кај неговите деловни партнери. Благодарение на него, ќе бидете во центарот на вниманието каде и да се појавите.

Вие едноставно не можете да погрешите со тоа

Полин е исклучително модерна и погодна за секоја пригода. Без оглед што ќе облечете, со неа, секоја комбинација ќе биде полн погодок.

Одраз на традицијата и квалитетот

Премиум рачниот часовник е специјално дизајниран да им пркоси на предизвиците на времето, зачувувајќи ја неговата убавина и квалитет со години.

Фотографија на производот во 360 °

Минималистички дизајн

Волшебниот дизајн во минималистичка облека го става часовникот на Полин на исто ниво со водечките модели на најпопуларните брендови на часовници.

Сигурен механизам

Полин е направена според највисоките стандарди за производство на часовници и се напојува со еден од најдобрите јапонски механизми.

Непропадната елеганција

Несомнено, елегантниот часовник е украсен со минимален број детали и елементи, што го прави уште поспецијален.

Вкусно комбинирани делови

Совршената комбинација на стил и дозирана елеганција се рефлектира во ременот и минималистичките ознаки и раце на бирачот.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Исклучително сум задоволен, изгледа исто како на сликата. Чувството на раката е добро, не е гломазно и изгледа квалитетно.

Данче - Кичево

Прекрасно е, бојата му е одлична и изгледа како оние часовници од неколку илјади: D

Златко - Демир Хисар

Отсекогаш сум сакал ваков часовник… Можам да го носам со деловни одела и да изгледам како џет-сет

Тодор - Охрид

Минималистички часовник Polin

Едноставната класика и ненаметливоста го прават овој часовник најдобриот избор за секој зглоб! Материјали: еко кожа, метална легура

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1245ден /пар.

Супер заштеда

3x  996.67ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

ОПИС:

Полин е ремек -дело на модерното производство на часовници што зрачи со минимализам и префинета едноставност.

Материјал за куќиште:

Легура на метал

Материјал на ременот:

Еко кожа

Отпорност на вода:

3ATM

Механизам:

Јапонски механизам

Категории

Нарачка

2780ден -27% 1390ден
Купи