Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > PastryPro

PastryPro - Комплет за две колачи

Направете совршени кифлички и кроасани како од пекара на едно трепнување во вашиот дом.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2980ден
1490ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

За колачи поубави од оние од пекара

Направени од квалитетен и безбеден материјал, тие не се држат до тестото и ви овозможуваат брзо и лесно обликување и сечење на тестото секој пат. Вашите пецива ќе изгледаат како да ги правеле рацете на професионални пекари!

Прилагодлива ширина за пецива со различна големина

Секачот за лебници има секачи со прилагодлива ширина. Можете да ги прилагодите за да го исечете тестото на пошироки или потесни ленти со едно движење.

За различни деликатеси на пекари

Ослободете ја имагинацијата и направете разни деликатеси од пекари. Полнети или празни мафини, француски кроасани, солени или слатки стапчиња и влошки за тесто… ќе ве инспирираат за имагинативно готвење.

Воодушеви ги семејството и пријателите со твојата уметност

Со помош на комплет кујнски алати, пецивото ќе изгледа спектакуларно, а вашето семејство и пријатели ќе бидат воодушевени од вашата вештина.

Се користи од врвни слаткари

Професионален сет од двајца секачи со врвен квалитет се препорачува од врвни професионалци!

Фотографија на производот во 360 °

Колачи со еднаква големина и форма

Кујнски алати секој пат го исекуваат тестото на совршено еднакви делови. Сите пецива што ќе ги направите ќе изгледаат идентично.

Сечење во еден потег

Заборавете на губењето време на досадно сечење тесто. Со само едно движење, исечете го тестото во еднакви триаголници или ленти.

Заштедете време на обликување на тесто

Повеќе не ви требаат часови за да направите домашни мафини и кроасани. Комплетот го скратува времето на обликување и сечење на тестото.

Заштедете на колачи

Со помош на иновативни секачи, направете пецива со неодолив изглед и зачинете ја својата трпеза со врвни квалитетни задоволства.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Сега домашните колачи не се резервирани само за викенди и јас ги правам побрзи од кога било!

Златко - Берово

Сите кроасани што ги направив беа исти и веднаш се забележа дека изгледаат поубаво и постручно.

Елена - Кратово

Почнав да продавам домашни колачи, па овој комплет е драгоцен за мене. Може да се види дека производите се квалитетни и го подготвувам тестото за полнење во секунда.

Зорица - Македонски Брод

Сет за правење тесто од 2 дела

Направете совршени ролни и кроасани како од пекара за кратко време во вашиот дом. 🥐🥖

2980ден 1490ден
Износ:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1245ден /пар.

Супер заштеда

3x  1030ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис :

Сет од два кујнски алатки за најбрзо правење пецива досега.

Материјал :

Нерѓосувачки челик, пластика

Пакување:

2 секачи за тесто со различни форми

Димензии:

35 см х 3 см

Нарачка

2980ден -26% 1490ден
Купи