Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > NoSlip Gloves
-50%

NoSlip Gloves - Работни ракавици против лизгање

Оцена 4,7 / 5

Со овие анти-лизгачки нараквици, ќе ја завршите секоја работа во градината, работилницата или домот со максимална безбедност и заштита на рацете. Материјали: латекс, ABC пластика

2380ден
1190ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  945ден /пар.

Супер заштеда

3x  730ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Одлична заштита од повреди на остар предмет

Цврстиот материјал против лизгање ќе ги држи рацете при ракување со секачи, ножеви и други остри алатки.

Тоа нема да ве ограничи во вашите дела

Тие се прилагодуваат на вашите движења на рацете, така што нема да ве ограничуваат во извршувањето на макотрпна работа. Исто така, ќе го олесни градинарството, како што е плевењето.

Максимална удобност за подолго носење

Дишењето материјал ќе и овозможи на вашата кожа да дише дури и за време на целодневна работа во градината, на градилиштето или во работилницата.

Издржлив и отпорен на абење

Благодарение на квалитетна изработка, тоа нема да се распарчи дури и по употреба во најтешки услови. Тие имаат одлична отпорност на абење и ќе ви траат долго време.

Нарачка

2380ден -26% 1190ден
Купи