Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > NeoBody

Долна кошула за обликување на телото NeoBody

Обликувајте го вашето тело, изгледајте затегнато и скријте ги несовршеностите со удобна долна кошула збогатена со функција за компресија.

Табела со големини

Големина Обем на градите (cm) Половина (cm) Должина (cm)
M666655
L686856
XL727257
XXL787859
★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Изгледајте фит и тон

NeoBody Долната кошула е дизајнирана да му даде на телото затегнат и атлетски дефиниран изглед, без оглед на облеката што ја носите.

Подобро изглед во секоја облека

Со долната кошула NeoBody, веднаш добивате затегнат изглед што подобро одговара на секоја облека. Сјае во монтирани кошули, тесни маици и тенки костуми.

Совршено дискретно и незабележливо

NeoBody не е исцртан и не се забележува под облеката. Никој нема да знае дека го носиш.

Дизајниран за максимална удобност

Покрај тоа што е флексибилен, тој е исклучително удобен за кожата. Надворешните рабови, линијата на вратот и линијата под пазувите се дизајнирани да обезбедат дише, без прекумерно потење и непријатност.

Вашиот асистент во секоја прилика

Оваа долна кошула ќе ви биде сојузник за добар изглед во секоја пригода. И кога одите на релаксација, и кога имате деловни или свечени настани.

Фотографија на производот во 360 °

Ги крие вишокот килограми

Компресивната функција на долната кошула ги тежи проблематичните области на абдоменот и горниот дел од колковите. Благодарение на исклучително флексибилниот спандекс материјал, не го затегнува или ограничува движењето.

Обликувајте го стомакот и стомакот

Напред се 12 специјално дизајнирани спандекс влошки кои опфаќаат, обликуваат и оптички формираат затегната стомачна област.

Подобрете го држењето на телото и изгледајте потенок

NeoBody на задната страна содржи спандекс со посебна структура во форма на буквата X. Неговата функција е да обезбеди поддршка за правилно држење на телото што резултира со потенок изглед.

Цврсто, воздушно и удобно

Ќе стои цврсто на своето место и ќе ви овозможи добар изглед, дури и ако не сте вежбале во последно време.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Пристигна пред неколку дена, па сакав прво да го пробам. Во ред е, добро се стега и не се чувствувам како нешто да ме стега или да ме мачи.

Маријан - Велес

Не сум бил во теретана девет месеци, па морав да го нарачам ова. Со него изгледам како воопшто да не сум се здебелил, па не сум сигурна дали ми е паметно да го носам. Тогаш никогаш нема да се вратам во теретана 😁😁

Александар - Скопје

Жени, ако ве нервираат стомаците на вашите мажи, ова е решението. Го купив мојот и повторно се заљубив во него кога го облече ова под костумот 😂

Христина - Битола

Вие сте коректни, точни и секогаш на време. Тоа ми е најважно. Поздрав!

Драгана - Демир Хисар

Долна кошула за обликување на телото NeoBody

За разлика од обичната долна кошула, долната кошула NeoBody ги исцртува контурите, ги крие проблематичните области и дава поддршка за потенок изглед. Секоја облека уште подобро се вклопува со неа.

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1195ден /пар.

Супер заштеда

3x  963.33ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:
Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

NeoBody е облека во облик на долна кошула направена од материјал за компресија што удобно го затегнува стомакот и го крие вишокот.

Материјали:

80% најлон, 20% спандекс

Големини:

M, L, XL / XXL

Боја:

Црна, бела

Категории

Нарачка

2780ден -49% 1390ден
Купи