Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Neeby

Спортски држач за колена Neeby

Ефикасната и ергономска заштита на коленото го олеснува движењето, спортот и рекреацијата.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Заштитете го коленото и уживајте во спортски активности

Корсетот со висок квалитет целосно се прилагодува на вашето колено и обезбедува целосна заштита.

Подобрете ги спортските перформанси без ограничувања

Корсетот не го ограничува движењето на кој било начин, со што ви овозможува да продолжите да доминирате во спортските терени.

Вратете се на спортување

Овој корсет е идеален за трчање, атлетика, џогирање, возење велосипед, пешачење, фудбал, кошарка и сите други спортови.

Ја одржува стабилноста на коленото

Со висок ефект на компресија, корсетот одржува оптимална стабилност и функционалност на коленото за време на сите видови активности.

Нуди поддршка за компресија

Оваа потпора на коленото е погодна за секојдневна употреба.

Фотографија на производот во 360 °

ЗАШТИТИ ОД ПОВРЕДА

Тој е дизајниран да го заштитува коленото поради паѓање на тврди површини или во случај на судир од колено на колено.

СОВРЕМЕН И ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН

Ги намалува оптоварувањата коленото страда. Идеален е за пешачење, но и за рекреативни и професионални спортови!

СВЕТЛИНА И ВЕНТИЛАТИВНО

Корсетот со висок квалитет и овозможува на кожата да дише. Тој е исклучително лесен и не го затегнува коленото за време на носењето.

НЕ СЛИЗИ И НЕ ПА FА

Направен е од високо квалитетни влакна кои спречуваат паѓање поради физичка активност.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Многу корисна работа, особено кога работам на тврди површини, затоа што секој пат доаѓав дома со искинати колена, но на тоа му дојде крајот.

Данче - Струга

Го користам веќе еден месец и немам поплаки. Сè е во топ состојба.

Јован - Неготино

Сите пофалби за брзата испорака, чекор пред конкуренцијата. Само продолжи :)

Златко - Кавадарци

Neeby - спортски држач за колено

🆕 Ефикасна и ергономска заштита на коленото го олеснува движењето, спортот и рекреацијата 🏃 Материјали: 70% најлон, 20% спандекс, 10% гума

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  990ден /пар.

Супер заштеда

3x  856.67ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Neeby е еластичен корсет за компресија кој обезбедува ефикасна и ергономска заштита на коленото.

Цел:

Наменет е за квалитетна поддршка и стабилност на коленото при физички активности.

Материјали:

70% најлон, 20% спандекс, 10% гума

Боја:

Виолетово-црна

Нарачка

2780ден -32% 1390ден
Купи