Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > NanoFlex

NanoFlex

Овозможува „ефект на сауна“ - за потење без вежбање

Големина ЕУ Обем на градите (cm) Обем на половината (cm)
MS88-8976-80
LM96-10084-88
XLL104-10892-96
XXLXL112-116100-104
★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Немате време и сила да се потите во салата, но сепак сакате дефинирани стомачни мускули? Имаме решение што вие ќе го обожавате!

Елек за слабеење за дефиниран стомак.

Едноставен метод за одлична фигура

Само облечете елек и гледајте како се поти вашето тело без да вежбате во теретана.

ПЛАТЕН УПАТ

Ништо на мажот не е привлечно како силните, дефинирани стомачни мускули! Овој елек за обликување на абдоминалните мускули ќе ви помогне на патот до совршено тело.

ПОДОБРУВА ХОЛДИНГ

Елекот за обликување на абдоминалните мускули е дизајниран со вашето здравје на ум. Затоа носењето елек ќе ви помогне да го подобрите држењето на телото.

ФОРМИ ТЕЛО

Елекот за обликување на абдоминалните мускули е дизајниран да ги насочи најпроблематичните области. За уште подобри резултати, носете го за време на вежбање.

Фотографија на производот во 360 °

Едноставно, но ефективно

Што може да биде полесно од ставање елек? Елек за обликување на абдоминалните мускули ќе ви даде резултати што инаку се постигнуваат со редовно вежбање и редовна посета на сауна.

ПОТЕ WЕ БЕЗ ВЕERБА

Повеќето мажи веруваат дека совршените стомачни мускули бараат само потење со часови во теретана. Но, со овој елек за обликување на абдоминалните мускули, ќе се потите без да вежбате

ЕФЕКТ НА САУНА

Елекот за обликување на стомачните мускули обезбедува т.н. "ефект на сауна ", што значи дека ја зголемува телесната температура што овозможува топење на насобраните маснотии и детоксикација на телото.

ВНИМАТЕЛНА КОРИСТЕЕ

Само облечете елек за да ги обликувате вашите стомачни мускули за време на нормалните дневни активности (додека работите, одмарате, вежбате итн.) И оставете го тоа да ја направи својата магија!

Впечатоци на задоволни клиенти!

Само што го добив и задоволен сум, изгледа како сликата.

Златко - Крушево

Купив две, за себе и за моето момче. На двајцата ни треба помош во обликувањето на телото, и сега сме решени да се подготвиме до летото.

Драгана - Тетово

Тоа е добра маичка, но дојде во погрешна големина, тие ја заменија без проблем.

Зоран - Гевгелија

Го купив за вежбање и почесто го носам под кошулата затоа што ми го исправа стомакот 😂

Филип - Штип

NanoFlex - Кошула за обликување на тело

Елекот за слабеење ќе ви овозможи т.н. „Ефект на сауна“ и потење без вежбање. За подобри резултати, користете го додека вежбате.

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  940ден /пар.

Супер заштеда

3x  790ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Материјал:

неопренови 95%, памук 5%

Големина:

M(EU S), L(EU M), XL(EU L), XXL(EU XL)

Пакување:

1 елек за обликување на стомачните мускули.

Одржување:

Рачно миење само со ладна вода.

Употреба:

Носете под облека, со директен контакт со кожата.

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768