Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > MrStylor
-50%

MrStylor - модерни чевли

Оцена 4,7 / 5

Почестете ги стапалата со уникатен модел на чевли за максимална удобност и дишење - за долги работни часови и бројни чекори. Материјали: Горна - еко кожа; Влошка - платно ткаенина; Единица - термопластична гума

3180ден
1590ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Величина:

1x  1590ден /пар.

Топ селекција

2x  1,395ден /пар.

3x  1,130ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

За лежерни, спортски и урбани комбинации

Најдобриот пар чевли од хај стрит колекцијата ненаметливо ќе ги надополни сите ваши комбинации на облека, а тие смело можат да ги комбинираат со летни костуми.

Категории

Нарачка

3180ден 1590ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768