Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Morena
-50%

Луксузен женски часовник Морена

Оцена 4,7 / 5

Импресивен часовник со оригинален и необичен дизајн кој ги покажува сите иновации на модерното правење часовници. Материјал: Легура на метал

2580ден
1290ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1,095ден /пар.

3x  863ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

ИМПРЕСИВНА ВАORНА ВАНА ВНИМАНИЕ

Реномираното издание на луксузниот часовник испушта волшебна убавина и е ремек-дело на часовничарството вредно за восхит.

НЕВИОЧЕН И ШИК ДИЗАЈН

Вкусно стилизиран часовник со врвен квалитет има необичен ремен во форма на нараквица со специјално дизајниран бирач што му дава посебна нота на елеганција на овој часовник.

ДЕЛ ОГРАНИЧЕНА КОЛЕКЦИЈА

Уникатниот модел на овој уникатен рачен часовник што го открива статусот симбол на сопственикот е дел од ограничена колекција луксузни часовници.

ПОГЛЕД ПОГЛЕД НА ФУНКЦИЈАЛНОСТА

Прво Круна на прилагодување на времето 2. Екстравагантно бирање со армирано стакло 3 Отворен метален ремен

 

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768