Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Monet

Машки модерен паричник Моне

Модернизирана верзија на преклопниот паричник на пристојна и рафинирана изработка

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Задолжителен додаток во служба на современ господин

Исклучително е популарен и гарантира дека сите ваши работи се на дофат на раката и лесно достапни.

 

За мажи кои бараат малку елеганција при купувањето

Рачно изработените иновации во светот на паричниците стануваат желба на секој маж што ќе ја види.

Нема повеќе набори на панталоните

Толку е тенок што лесно се вклопува во предниот џеб. Поради големината не може да се види ниту во тесни панталони.

Има доволно простор за сите пари

Со пространа преграда, тој ви нуди доволно простор за складирање на куп банкноти. Меѓутоа, ако претпочитате картички, ниту тоа нема да биде проблем.

Паричник кој трае цел живот

Ова е додаток без кој никој современ човек не може да замисли, а супериорната изработка го прави модел кој ќе ве следи со години.

Фотографија на производот во 360 °

Екстремно организиран ентериер

Многу прегради за пари, картички, монети и фотографии го прават овој паричник исклучително практичен додаток.

Испушта нота на галантност

Модерен паричник со префинет сјај и исклучително елегантен изглед зрачи со посебна доза на галантерија.

Безбеден и сигурен

Дизајнот на преклопување со патент спречува содржината да падне од паричникот и го прави исклучително безбеден.

Отпорен и квалитетен

Висококвалитетниот материјал, отпорен на гребнатини и триење, ќе ја направи вашата инвестиција во овој паричник вечна!

Впечатоци на задоволни клиенти!

Навистина ми се допаѓа затоа што не сакам премногу гломазни паричници што прават да изгледам како да носам цигла во џебот.

Данче - Ресен

Многу елегантно и практично, целиот паричник треба да биде: Д

Александар - Демир Хисар

Воодушевен сум. Ми требаше само една ваква со доволно простор за картички: Д

Петар - Крушево

Машки модерен паричник Monet

Модернизирана варијанта на паричникот за преклопување на пристојна и рафинирана изработка.

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  940ден /пар.

Супер заштеда

3x  790ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Надворешен материјал:

Еко кожа

Опис:

Моне е модерен преклопен паричник со патент, чие отворање обезбедува простор за чување пари, картички, лични документи и спомени.

Материјал за облога:

Полиестер

Димензии:

12 cm x 9 cm x 2 cm

Кутии:

1 x кутија за хартиени пари
1 x преграда за монети
8 x слотови за картички
1 x фото преграда

Бои:

Црна

Пакување:

1 x Моне паричник

 

Категории

Нарачка

2780ден -20% 1390ден
Купи