Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > MissStick

MissStick депилатор во облик на кармин

Ослободете се од влакненцата на лицето без непријатното кубење

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Брзо отстранување на влакненца без нелагодност и црвенило!

Идеално решение за отстранување на влакненца од подрачјето на лицето, брадата и надусниците.

Збогувајте се со влакненцата и уживајте во свиленкастата и мека кожа!

MissStick депилаторот во форма на кармин е посебен заради неговиот необичен и ергономски дизајн. Ергономскиот дизајн го прави многу лесен и едноставен за ракување.

ЗАБОРАВЕТЕ НА УПОТРЕБАТА НА ХЕМИКАЛИИ

Нема повеќе трошење пари на пени за бричење и депилации со восок што можат  да ѝ наштетат на вашата кожа. Пристигна револуционерно решение за отстранување на влакна од лицето без употреба на хемикалии!

МАЗНА КОЖА БЕЗ ИРИТАЦИИ

Другите депилатори, пинцети и восоци се агресивни и предизвикуваат иритација на кожата. Доколку сакате да избегнете црвени точки по бричење и да постигнете исклучително мазна кожа, набавете го MissStick депилаторот.

ИЗБЕГНЕТЕ ИСЕЧЕНИЦИ НА КОЖАТА

Со обичните бричеви, не можете да ги отстраните влакната во тешко достапни места, но можете да заработите посекотини! Со MissStick депилаторот, нема простор за страв од посекотини бидејќи е целосно безбеден за употреба.

Фотографија на производот во 360 °

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА

Благодарение на супериорниот дизајн на главата на уредот, влакненцата ќе исчезнат за момент и ќе останат во внатрешноста на MissStick-от. По секоја употреба, исчистете ја главата и телото на уредот од влакненцата.

СЕМОЖЕН ДЕПИЛАТОР

Кратките влакна не се никаков предизвик за MissStick депилаторот! Ќе ги отстрани без проблеми дури и нив така што ќе можете лесно да добиете исклучително мазна кожа на своето лице.

МАЛ И ПРЕНОСЕН

MissStick депилатор во форма на кармин нема да заземе многу простор на вашата полица за шминка, во вашата чанта, џеб, автомобил, несесер. Секогаш можете да го носите со себе и да го користите кога и каде сакате.

ВГРАДЕНО СВЕТЛО

Повеќе не треба да стоите крај прозорецот или да се нервирате дека сте испуштиле неколку влакна. Со вграденото светло на овој депилатор ќе ја осветлите целата површина и ќе ги отстраните сите влакненца!

Впечатоци на задоволни клиенти!

Брзо ми ги чупа и не ги кине влкната Баш ми е мазно сѐ Вграденото светло е нешто најдобро што на депилаторот може да му се додаде.

Маријан - Радовиш

Изгледа како скапоцен кармин! За среќа и функционира супер така што сум баш задоволна!

Наташа - Валандово

Секогаш го носам со себе и ако под раката почувствувам некое влакненце со него го вадам во секунда. Ги исфрлав сите восоци, траки, креми...

Емилија - Куманово

Депилатор во облик на кармин MissStick

Корисничките од понежниот пол просто го обожаваат! Ќе бидете фасцинирани кога ќе преминете со раката преку кожата после употреба на овој д епилатор.

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  890ден /пар.

Супер заштеда

3x  756.67ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Депилаторот во облик на кармин MissStick- ќе ја спреми Вашата кожа на лицето за поубаво нанесување на течната пудра и на пудрата во прав Резултатот е мазна кожа!

Материјал:

ABS и нераѓосувачки челик

Големина:

11 см х 3 см

Батерија:

одтипот1xAA(неседоставува).

Боја:

Бела

Пакување:

Во пакувањето доаѓа 1х MissStick депилатор во облик на кармин.

Нарачка

2580ден -44% 1290ден
Купи

Политика за колачиња