Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > ManSty

ManSty - Комплет модни додатоци за мажи

Луксузен комплет за модерен човек! Квалитетен часовник, ремен и паричник ќе ви дадат елегантен изглед и елегантен стил.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
3180ден
1590ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Секое парче ја испушта класичната убавина на машките модни додатоци

Дизајнерите посветуваа посебно внимание на усогласување и додавање класични ноти на овој сет. Создадени се така што никогаш не излегуваат од мода.

Комплет врвен дизајн и квалитет по прифатлива цена

Добивате три беспрекорни модни додатоци, часовник, паричник и појас, за сите времиња, по цена од само еден! Земи ги по поволна цена што нема да ги најдеш на друго место на пазарот.

Изгледајте како вистински модерен господин

Со овие три префинети детали за вас, инспирирани од класичната мода, ќе оставите впечаток на модерен џентлмен. Тие се вистинскиот избор за деловна средба, излегување или романтична вечера со девојка.

Комплет кој комбинира елеганција и функционалност

Во него добивате врвна функционалност, проткаена со елеганција што се рефлектира во секој детал. Рачни часовници, работ на ременот, прегради во паричникот - с everything е направено со рака, од внимателно избрани материјали.

Гарантирана долгорочна употреба

Покрај класичната форма која нема да излезе од мода, сетот е изработен од висококвалитетни материјали отпорни на абење. Wearingе создадете многу спомени со носење на овој комплет.

Фотографија на производот во 360 °

Носете ги заедно или одделно

Овој комплет содржи три неопходни машки модни додатоци - часовник, паричник и појас, кои ќе ги носите без престан. Совршено се комбинираат со други додатоци и функционираат впечатливо индивидуално.

Минималистички часовник кој одговара добро со елегантни и лежерни комбинации

Прекрасен ремен, префинети сиви детали и прецизен механизам го прават овој часовник ремек -дело на часовникот. Неговиот минималистички изглед оди одлично со секој стил и стил.

Дискретен паричник кој се вклопува во секој џеб

Тенкиот паричник е направен да се вклопува во секој џеб без проблеми. Нема да peирне грдо или нема да набори на елегантни панталони.

Елегантен појас кој ја комплетира секоја модна комбинација

Ивитканиот ремен со робусна брава ќе даде елеганција на секоја ваша комбинација. Нека биде детал што го носи вашиот стил на ново ниво.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Девојки, ви гарантирам дека ова е совршен подарок за вашите момчиња. Го купив за дечко ми и тој го носи цело време.

Елена - Кочани

Ги комбинирав со целата моја облека и секогаш добро се вклопуваат.

Златко - Пробиштип

Најмногу го користам мојот паричник. Толку е тенок и елегантен, не се срамам да го извадам од џебот.

Филип - Крушево

Модерен комплет ремени, паричници и часовници

⌚ Луксузен комплет за современиот човек! Квалитетен часовник, каиш и паричник ќе ви дадат елегантен изглед и елегантен стил. Материјали: еко кожа, нерѓосувачки челик

3180ден 1590ден
Износ:

1x  1590ден /пар.

Топ селекција

2x  1345ден /пар.

Супер заштеда

3x  1130ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

ManSty е сет од 3 парчиња модни додатоци за мажи, кој вклучува часовник, паричник и ремен.

Должина на бравата на часовникот:

27 см

Волумен на куќиштето на часовникот:

40 мм

Пакување:

1 x часовник, 1 x појас, 1 x паричник

Категории

Нарачка

3180ден -23% 1590ден
Купи