Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Magnito

Magnito - Комплет битови за шрафцигер

Иновативни магнетни битови кои ќе ја олеснат работата за секој мајстор или аматер. Практичен сет за шрафцигери кој никогаш нема да ги испушти или изгуби завртките.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Одвртете ги сите големини на завртките без лизгање или оштетување

Специјално дизајнираните битови со силна магнетна глава ќе го отстранат секој шраф. Магнетот ќе го привлече завртката за да не го изгубите и полесно ќе го отстраните.

Решение за сите скршени, излитени завртки што тешко се отстрануваат

Најголемиот проблем за време на одвртувањето се создава со скршени завртки што речиси е невозможно да се отстранат. Со овие уникатни парчиња веќе не е невозможна мисија!

Универзално за сите вежби

Совршената компактност им дава на битовите можност да се прикачат на разни форми на вежби или рачни шрафцигери.

Повеќе не треба да купувате нови парчиња

Супер-издржлив и висококвалитетен бит материјал ја гарантира нивната долгорочна употреба. Секогаш при рака и подготвен да скокне за да помогне.

Неверојатно издржлив

Отпорниот материјал ќе издржи и најтешки услови, без страв од уништување и пукање. Заборавете на неквалитетни и стари парчиња.

Фотографија на производот во 360 °

Силен магнетизам кој брзо и лесно го фаќа секој шраф

Благодарение на силниот магнетизам, секоја завртка ќе се отстрани без напор. Потпрете се, одвртете се и работата е завршена во трепкање на окото.

Погоден за мебел, апарати и механички производи

Неверојатни битови се погодни за механички, автомобилски, домашни работи ... Покрај сите овие можности, тие се погодни и за електрични и рачни шрафцигери и вежби.

Завртки што не паѓаат при одвртување

Ви се случило неколку пати завртката да се искриви, испушти или изгуби при одвртување. Со Magnito може да се збогувате со сите неволји.

Одвртете ја секоја завртка без помош на експерт

Никогаш полесно, но попрофесионално. Сега вие сте сопствениот господар кој скокнува за да им помогне на оние кои с yet уште не слушнале за овој одличен производ!

Впечатоци на задоволни клиенти!

Одлично се вклопија во вежбата и изгледа дека ќе потрае долго време. Јас само ги користам и повеќе не ми треба мајстор.

Данче - Радовиш

Она што најмногу ми се допаѓа е дека тие се магнетни. Кога ги одвртувам завртките, не треба да обрнувам внимание каде ќе залутаат, туку веднаш се прицврстени на магнетната глава на битовите. Одлични се!

Златко - Струмица

Квалитетен материјал, лесен и лесен за употреба. Одлични се!

Јован - Скопје

Поставен бит за шрафцигер Magnito

🔩 Иновативни парчиња шрафцигер со магнети ќе ви ја олеснат работата и никогаш нема да испуштат или губат завртки

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  840ден /пар.

3x  690ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Magnito парчиња шрафцигер со силен магнетизам

Димензии на битови:

25 mm, 50 mm, 65 mm, 70 mm, 90 mm, 127 mm, 150 mm

Дијаметар на рачката:

6,35 мм

Пакување:

Комплет од 7 бита со различни димензии

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768