Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > MagnetiX

MagnetiX - Магнетски држач за телефон

Комбинирајте елеганција и практичност! Минималистичкиот држач за телефон со две бесплатни самолепливи ленти ќе ви помогне да го користите телефонот додека возите и ќе и даде на внатрешноста на автомобилот модерен изглед.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Повеќе флексибилност, практичност и безбедност при возење.

Користењето на телефонот го ослабува фокусот додека возите, што го зголемува ризикот од несреќи! MagnetiX го држи телефонот на дофат на раката без да го блокира погледот. Остварете телефонски повици, снимајте или слушајте музика додека возите безбедно.

Гаџет што е задолжителен во денешно време

Фантастичниот MagnetiX има повеќе намени! Користете го насекаде во куќата или канцеларијата како држач за клучеви или било кој метален предмет.

Елегантен изглед за вашиот автомобил

Исклучителен минималистички, ергономски дизајн, надополнет со луксузен изглед, ќе го направи ентериерот на вашиот автомобил автентичен.

Поставување во само неколку потези!

Неколку удари и помалку од една минута треба да го поставите овој уред на која било површина. Потребно е само да ја избришете површината пред инсталацијата, да ја ставите заградата и да ја притиснете.

За сите типови телефони

Вашиот телефон е секогаш при рака и безбеден додека возите! Луксузниот држач за магнети е универзален и ќе држи телефони од сите големини, па дури и помали таблети беспрекорно.

Фотографија на производот во 360 °

Одговарајте на повици со 1 клик

Револуционерниот додаток за минијатурни возила ќе ви овозможи безбедно возење. Благодарение на моќните магнети и напредниот лепак, секогаш ќе имате слободни раце додека возите.

2 бесплатни самолепливи ленти

Без оглед на нерамните патишта и острите свиоци, тој ќе остане на своето место благодарение на двете слободни самолепливи ленти со силна леплива сила. Кога ќе се отстрани, нема да ги оштети површините во вашиот автомобил.

Безбедно место за вашиот телефон

Супер силните магнети ќе му обезбедат сигурност на вашиот телефон додека возите. MagnetiX Држачот содржи 8 магнети, така што тие нерамни патишта, дупки и брзо возење нема да бидат проблем.

Хоризонтално или вертикално - тоа е ваш избор!

Овој иновативен држач е специфичен по тоа што може да се ротира 360 °. Цврстиот метален топчест спој ви дава можност да го свртите телефонот во саканата положба.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Вреди секој денар. Лепилото на држачот е стабилно и силно се држи до контролната табла, што ме изненади. Возам камион по ридски патишта и одлично ми служи, телефонот е безбеден без оглед на патиштата и возењето.

Јован - Струмица

Феноменален избор! Воодушевен сум од овој производ, ми служи после 6 месеци исто како и првиот ден.

Елена - Струга

Магнетите се исклучително силни и мојот телефон не се движи додека возите. Користам iPhone 12 со заштитен капак што е тежок и немам проблеми со држачот.

Филип - Кратово

Најубавиот држач што сум го имал. Не е робустен и не ми пречи таблата.

Наташа - Пробиштип

Магнетски држач за телефон MagnetiX

Комбинирајте елеганција и практичност! Минималистичкиот држач за телефон со две самолепливи ленти бесплатно ќе ви помогне да го користите телефонот додека возите и ќе и даде на внатрешноста на автомобилот модерен изглед 📲 🚗

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  840ден /пар.

Супер заштеда

3x  690ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

MagnetiX е држач за магнетни телефони.

Материјал:

Цинк легура, силикон

Димензии:

60 mm x 24 mm x 20 mm

Боја:

црна

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768