Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Lydia
-50%

Модерна перика Lydia

Оцена 4,7 / 5

Врвниот квалитет на оваа перика, нејзината совршена форма, уникатната боја и коса што изгледа како природна, се причината што периката одговара апсолутно на секое лице и обезбедува привлечен изглед.

2980ден
1490ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1,245ден /пар.

3x  1,030ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

ФАТАЛНА АТРАКЦИЈА

Модерна боб фризура со волумен и идеална густина никогаш не излегува од мода. Покрај тоа, бидејќи многумина сакаат да ја имаат, оваа перика е дизајнирана што ќе го обезбеди сето погоре и ќе направи да изгледате магично, фатално и привлечно.

СКРИЈТЕ ГИ ДЕФЕКТИТЕ

Оваа перика со тешко достапни сиви нишки е идеално решение за тенка, безживотна, сува и бавно растечка коса. Совршено ќе скрие с everything што сакате и ќе ви даде совршена фризура која ќе изгледа како оние од светските списанија или како само да сте ја оставиле во рацете на професионален фризер.

ЛЕСНА ОДРУВАЕ

Фината мека перика е лесна за одржување за разлика од природната коса. Можете едноставно да го чешлате со четка или чешел за коса со широки заби без страв дека ќе испадне. Нема непријатни мириси - мирисот на косата е целосно неутрален.

Како да се стави перика?

1 Врзете ја косата во пунџа. 2 Раширете ја мрежата со вашите раце. 3 Поправете го на главата. 4 Ставете перика.

Реална линија на коса

Создава дискретна и природна линија и во никој случај не открива дека тоа не е вашата коса. Удобно е и дише, така што не предизвикува прекумерно потење на скалпот.

 

Категории

Нарачка

2980ден 1490ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768