Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Liply
-50%

Козметички комплет за поцелосен изглед на усните Liply

Оцена 4,7 / 5

Меки усни во совршена форма и неверојатна исполнетост со помош на пилинг за шеќер и хијалуронски филер од овој спектакуларен комплет!

2980ден
1490ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1040ден /пар.

Супер заштеда

3x  890ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Поголеми усни без да одите во козметички салони

Горниот комплет, кој се состои од природен пилинг и филер заснован на хијалуронска киселина, ви помага да ја зајакнете структурата на усните и да ги зголемите во удобноста на вашиот дом.

Категории

Нарачка

2980ден 1490ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768