Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Leyla
-50%

Егзотична ноќница

Оцена 4,7 / 5

Совршена комбинација на привлечност и удобност во кратка ноќница со сензуален крој и удобни материјали. Материјали: 100% полиестер

2980ден
1490ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Величина:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1,040ден /пар.

3x  890ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

НЕОДОЛИВ ИЗЛОГ ЗА НОTSИ ВО ТЕПО КРЕВЕТОТ

Внимателно скроена ноќница која ја нагласува женственоста и облините со предизвикувачкото V деколте за атрактивен изглед и во кревет.

Зафатете се во вашиот НОВ ОБОЛИСТЕН КОШМАР

Атрактивната ноќница е направена од нежен материјал што е лесен за носење. По првото носење, нема да можете да заспиете без тоа.

Мека и пријатна

Нежна и мека ноќница облечена во тантела што и дава нота заведување. Тој е исклучително удобен и не ги ограничува движењата.

Категории

Нарачка

2980ден 1490ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768