Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Lexy

Lexy - Луксузен костим за капење

Модерен и луксузен изглед на плажа во блескав костим за капење! Дизајн кој ги нагласува женските облини и кој ќе ве направи едноставно неодоливи.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2980ден
1490ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Ги нагласува женските линии на телото и го прави вашиот изглед магичен

Одеше со крената глава по сончевата плажа и остави зад себе трага од магичен и луксузен изглед. Покажете го вашиот стил и одличен вкус.

Означува атрибути

Совршено ќе ги истакне вашите атрибути и ќе ве направи повеќе женствени. Покажете го вашиот нов костим за капење со целосна доверба во вашиот изглед.

Комбинирајте го со модни додатоци

Тоа е толку посебно и луксузно што можете да го комбинирате со модни додатоци. Нека вашето патување до плажа биде во целосен стил.

Зрачи со блескав гламур

Главните асоцијации со гламурот се sequins, сјајот и с everything што сјае. Материјалот што трепери во нијанси на розова и виолетова ќе ве истакне каде и да се појавите.

Луксузен изглед на летни забави

Исто така е идеално за летни забави на базени или на плажа. Lexy Костимот за капење нема да ве остави незабележано на ниту една забава.

Фотографија на производот во 360 °

Го крие вишокот

Покријте с everything што не ви одговара и изразете го она што најмногу го сакате. Извонредниот дизајн ќе скрие с everything што сакате да скриете и ќе го изрази најдоброто.

Нема непријатно, влажно чувство

Направено од материјал кој брзо се суши на сонце. Заборавете на непријатните чувства како лизгање или влага.

Одговара на која било форма на тело

Помал или поголем материјал не е пречка за овој луксузен костим за капење. Совршено ќе се вклопи со секоја фигура на телото.

Одлична поддршка за полни гради

Благодарение на влошките и цврстите чаши, вашите гради ќе имаат максимална поддршка. Без разлика дали вашите гради се полни или помали, овој костим за капење ќе можете да го носите без пречки.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Го обожавам! Стилистички усогласен, совршено ми одговара, но е најдобар!

Зорица - Крушево

Најмногу ми се допаѓа материјалот за костими за капење. Сакам да излегувам од вода без да чувствувам непријатно, влажно чувство на мојата кожа долго по излегувањето.

Санела - Радовиш

Понекогаш го носам како боди за вечерно излегување, а покрај тоа, сакам да привлечам внимание на плажа додека блескам во овој костим за капење.

Христина - Кочани

Едноделен костим за капење Lexy

Елегантен и луксузен изглед на плажа со овој уникатен костим за капење! Наменет за да ги истакне женските облини, овој костим за капење ќе ве направи едноставно неодолива. 😍 Материјал: 100% полиестер

2980ден 1490ден
Износ:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1,040ден /пар.

3x  890ден /пар.

Производ 1
Величина:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Луксузен костим за капење Lexy

Материјал:

100% полиестер

Боја:

Метално виолетова

Големини:

S; М; L; XL

Категории

Нарачка

2980ден 1490ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768