Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Leccio

Заводлив машки парфем Leccio

Исклучително машката и моќна комбинација на миризливи ноти во овој парфем веќе е во комплетот на многу невоздржани мажи!

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Атрактивна миризба што се сеќава

Оставете мирисна трага каде и да одите! Екстравагантни мирисни ноти кои ветуваат задоволство ќе ви бидат најдобриот пријател во сите авантури.

 

ЗА ДИНАМИЧНИ И ОДРЕДЕНИ МАENИ

Неодоливите миризливи ноти на најзаводливиот парфем се создадени за амбициозни, слободни и неограничени мажи!

Мириси кои ќе ве придружуваат цел ден

Исклучително машките ноти на овој парфем се на исто ниво со светски познатите брендови. Тие се упорни и ќе ве следат цел ден.

Заводлива и машка

Во срцето на овој парфем се наоѓаат исклучително заводливи мириси на јасмин и ѓумбир чии егзотични композиции се збогатени со дрвени ноти.

Привлечете внимание на добар начин

Ова е еден од оние незаборавни мириси што треба да ги носите кога сакате само да мирисате убаво. Едноставно е невозможно да не се забележи.

Фотографија на производот во 360 °

Избалансирана формула на миризливи ноти

Никогаш нема да погрешите со тоа. Совршено ќе се вклопи во лесни комбинации на лето, но и потешки, оставајќи здив на пријатна свежина насекаде зад вас.

Таа му го дава „тоа нешто“ на секој маж

Доволно заводлива за носење во интимни прилики, доволно сериозна за софистицирани прилики, но и доволно забавна за моменти на релаксација.

Опиум во минување

Неговиот освежителен мирис ќе остави божествен белег каде и да поминете и во исто време ќе го опиете секој што ќе помине покрај вас.

Тоа носи чувство на слобода и ентузијазам

Уникатните миризливи ноти кои го сочинуваат овој парфем ќе вдишат нова сила и енергија во вас во секое време.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Многу добар мирис! Добивам многу женски комплименти, па затоа топло го препорачувам! Дефинитивно еден од подобрите мириси што ги купив во последните неколку години.

Тодор - Кичево

Има нешто познато во овој мирис, а сепак многу поразлично од другите. Тоа е исто како да ги препознавате нотите на познатите брендирани парфеми definitely Ова е дефинитивно мојот парфем за претстојната сезона.

Филип - Струга

Одличен мирис за големи пари. Одамна не сум сретнал нешто што толку убаво мириса без да чини цело богатство.

Петар - Крива Паланка

Заводлив машки парфем Leccio

Исклучително мажествената и моќна комбинација на миризливи ноти во овој парфем веќе се наоѓа во несесерот на многу импулсивни мажи!

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1,095ден /пар.

3x  863ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

тоалетна вода со овошни, цветни и дрвени мирисни ноти кои ќе направат да се чувствувате добро и да остават атрактивен белег насекаде околу вас.

Волумен:

100 ml

Рок на траење:

36 месеци по отворањето

Пакет:

1 x Leccio

 

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768