Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > LaGanzia
-50%

LaGanzia – Неодолива парфем

Оцена 4,7 / 5

Совршен мирис за жени кои сакаат нежни и суптилни ноти кои даваат свежина во текот на денот. Ќе ви се допадне оваа префинета комбинација на зачинети и цветни мириси.

2380ден
1190ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  790ден /пар.

3x  657ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Прекрасна хармонија на мириси

Свежиот цвет на портокал, смирувачкиот пачули и слаткиот мирис на зрно тонка совршено функционираат заедно за да создадат уникатен мирис. Уживајте во овој прекрасен букет од различни ноти!

Балансирана и долготрајна формула

Нотите се комбинираат за да создадат совршено избалансиран мирис. Трае со часови благодарение на квалитетните состојки што се користат за негово правење.

Нема чувство на тежина на кожата и носот

Овој мирис нема да предизвика никаква иритација на вашата кожа или непријатно чешање во носот. Неговата формула е нежна и ви овозможува да го носите мирисот секој ден.

Мирис на женственост

Иако е неверојатно заводлив, тој не е тврд или агресивен мирис. Уживајте во омилениот мирис каде и да одите!

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768