Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > LaGanzia

LaGanzia – Неодолива парфем

Совршен мирис за жени кои сакаат нежни и суптилни ноти кои даваат свежина во текот на денот. Ќе ви се допадне оваа префинета комбинација на зачинети и цветни мириси. Волумен: 100 ml

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2380ден
1190ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Искусете го врвното освежување со LaGanzia

Врвен мирис за жени кои копнеат за нежен и освежувачки мирис. Комбинацијата од цвет од ѓумбир и цвет од портокал обезбедува освежувачки излив на мирис кој трае цел ден.

Ја нагласува природната убавина

Овој мирис е дизајниран да ја подобри вашата природна убавина. Средните ноти на карамела и датура ја истакнуваат природната елеганција, додека основните ноти на Тонка, Ветивер и Пачули даваат топол и утешен финиш.

Долготраен мирис

Формулиран за да обезбеди мирисна арома која трае цел ден. Можете да го носите на работа или надвор за една ноќ во градот и сепак да мириса неверојатно, дури и по напорен ден.

Нема чувство на тежина на кожата и носот

Овој мирис нема да предизвика никаква иритација на вашата кожа или непријатно чешање во носот. Неговата формула е нежна и ви овозможува да го носите мирисот секој ден.

Практично пакување со големо шише

Со шишенце од 100 ml, можете да уживате во освежителниот мирис каде и да одите. Малото шише е совршено за освежување додека патувате бидејќи можете да го носите во мала козметичка кеса.

Фотографија на производот во 360 °

Прекрасна хармонија на мириси

Свежиот цвет на портокал, смирувачкиот пачули и слаткиот мирис на зрно тонка совршено функционираат заедно за да создадат уникатен мирис. Уживајте во овој прекрасен букет од различни ноти!

Балансирана и долготрајна формула

Нотите се комбинираат за да создадат совршено избалансиран мирис. Трае со часови благодарение на квалитетните состојки што се користат за негово правење.

Совршен за секоја пригода

Овој мирис е разновиден и совршен за секоја пригода. Без разлика дали одите на работа, излегувате со пријателите или присуствувате на посебен настан, LaGanzia ќе ви биде верен придружник.

Мирис на елеганција

Иако е неверојатно примамлив, тој не е тежок или агресивен мирис. Уживајте во омилениот мирис каде и да одите.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Ова доаѓа од многу пребирлива личност за мириси, LaGanzia - е мојот победник.

Христина - Крива Паланка

Многу разновиден, нежен и освежувачки мирис. Секогаш кога го носам добивам комплименти.

Зорица - Куманово

Мирисот е совршен за секоја пригода и трае цел ден. Топло би го препорачал на секоја жена која сака да се чувствува освежено со часови.

Наташа - Кратово

Уникатната комбинација на зачинети и цветни ноти е за разлика од кој било друг мирис што сум го пробал досега.

Елена - Велес

LaGanzia – Неодолива парфем

Совршен мирис за жени кои сакаат нежни и суптилни ноти кои даваат свежина во текот на денот. Ќе ви се допадне оваа префинета комбинација на зачинети и цветни мириси. Волумен: 100 ml

2380ден 1190ден
Износ:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  995ден /пар.

Супер заштеда

3x  763.33ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Мирис со цветни, зачинети и овошни ноти

Волумен:

100 ml + 10 ml

Материјал за шише:

стакло

Белешки:

Горни ноти цвет од ѓумбир, цвет од портокал, калинка. Средни ноти карамела, датура. Основни ноти тонка, ветивер, пачули

Категории

Нарачка

2380ден -27% 1190ден
Купи