Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > KottX

KottX - паричник за картички со метална кутија

Минималистички паричник за кликнување!

2580 ден
1290 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Фотографија на производот во 360 °

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Паметниот дизајн на овој мал паричник за картички ви овозможува да носите повеќе различни картички во него. Паричникот KottX содржи метална кутија и практични прегради. Користете го најголемиот оддел за брз пристап до картичките што најмногу ги користите - со еден клик на дното на паричникот, картичките ќе се појават и лесно ќе ги извадите! Организирајте ги вашите лични документи, картички и хартиени пари уредно, кои ќе бидат заштитени од оштетување на овој паричник благодарение на неговите меки, заоблени внатрешни рабови. ● За повеќе картички ● Со заштита од пад ● Димензии: 9,4 см х 6,5 см х 1,8 см.

Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1145ден /пар.

Супер заштеда

3x  896.67ден /пар.

2580ден
1290ден
Бесплатна поштарина

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Категории

Нарачка

2580ден -44% 1290ден
Купи