Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Janelle

Janelle - екстравагантна блуза

Атрактивна и невообичаена блуза со нота на филмски гламур, која секогаш ќе ја изберете кога сакате да ве забележат!

-50%

Залиха: Достапно

3380ден
1690ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Janelle

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Оставете трага каде и да се појавите

Блескајте на деловни состаноци, состаноци, празнични собири - со ова парче облека нема да можете да ја сокриете харизмата.

Допир на екстраваганција во вашиот плакар

Со такво ефективно парче, секогаш ќе бидете подготвени за ненадејни покани на церемонијата. Дури и со едноставни црни панталони, ќе се истакнете во ној.

МОРА ДА ИМАТЕ парче оваа сезона

Мрежите се преплавени со слики на инфлуенсери и блогери во оваа симпатична блуза! Придружете се на жешкиот летен тренд и добијте го сега!

Прилагодете го на вашиот стил

Подеднакво добро ќе се вклопи и во здолниште или панталони, како и на рамни чевли или потпетици. Лесно е да се комбинира и одговара на различни стилови.

Без непријатно потење во жешките летни ноќи

Занишана блуза, која не лепи на кожата, ќе ви даде чувство на свежина. Материјалот се лади и ќе спречи зголемено потење.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1690ден /пар.

Топ селекција

2x  1445ден /пар.

Супер заштеда

3x  1230ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

Фотографија на производот во 360 °

Кажете им збогум на униформните тимови!

Скршете ја монотонијата на деловна и секојдневна облека и воодушевете се со блуза на заводлив и трепетлив сјај. Направете мал милион комбинации со тоа.

Комбинација на вкусна и привлечна облека

Вашите раменици ќе бидат доволно само да ја скокоткаат вашата фантазија! Тоа ви овозможува да бидете облечени со умереност, без оглед на ситуацијата.

Биди кралица на подиумот

Тој е дизајниран да се прилагоди на вашите движења во кое било време, давајќи ви слобода и удобност. Danceе танцувате на секоја свадба, прослава или роденден.

Не бара дополнителни модни додатоци

Со оваа впечатлива блуза не ви треба никаков накит или детали. Секогаш ќе се чувствувате добро негувани, без оглед на поводот.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Каде и да се појавив, оставив WOW ефект!

Санела - Богданци

Го комбинирав со здолништа и панталони. Одлично за сè, јас силно го препорачувам!

Ирена - Пехчево

Го видов на Интернет кај еден блогер и го купив веднаш. Во живо е уште поубаво, сакам да го носам.

Елена - Охрид

Совршена блуза за свечени прилики и излегувања! Топло го препорачувам.

Наташа - Куманово

Едно парче облека - безброј комбинации
  • Атрактивен крој
  • Допадливи детали
  • Нослив во различни ситуации
  • Лесен за комбинирање
  • Удобен материјал

Вистински избор во секоја ситуација

Комбинацијата на материјали и стилови проткаени со размавта го направи ова парче неодоливо за свеж ден, вечер, секојдневно и специјално издание.

ИНТЕРЕСНО

ОРИГИНАЛНО

КВАЛИТЕТ

НЕВЕРОЈАТНО

Опис :

Janelle е екстравагантна блуза што може да се носи во различни прилики, на различни парчиња облека.

Материјал :

95% полиестер, 5% спандекс

Боја :

Сребрена

Големини :

M, L, XL, XXL

ОДРУВАЕ :

Кога е извалкано, измијте ја блузата рачно со благ детергент.

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако е изработен од квалитетен материјал, се препорачува внимателно ракување со блузата за да се избегне оштетување.

ЗАБЕЛЕШКА:

Препорачливо е да се исуши и пегла на воздух на соодветна температура, доколку е потребно.

СКЛАДИРА :

Е Кога не се користи, чувајте ја блузата на суво и безбедно место, подалеку од отворена топлина и директна сончева светлина.

-50%

Залиха: Достапно

3380ден
1690ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Janelle

Категории

Нарачка

3380ден -38% 1690ден
Купи