Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Irvas
-50%

3Д Божиќна честитка Irvas

Оцена 4,7 / 5

Изненадете некој специјален со луксузна 3Д Божиќна честитка!

2380ден
1190ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  740ден /пар.

Супер заштеда

3x  590ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Заборавете на здодевните и вообичаени картички

Ова е сосема различна картичка од оние што ги користевме. Се одликува со уникатен 3D дизајн - кога ќе го отворите, се појавуваат ирваси и кочии.

Празничен дизајн

Корицата е во празнична црвена боја и се карактеризира со ласерски исечен и печатен дизајн, што укажува на она што е внатре во картичката. Изгледа луксузно и може да се запечати за лесно испраќање.

Незаборавен подарок

Оваа картичка е незаборавен подарок што може да се чува како спомен.

Картичката за празници повторно е популарна

Заборавете на е-пошта и СМС пораки за одмор. Испраќањето празнични картички е повторно популарно и со оваа ќе се истакнете.

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768