Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Iris
-50%

Ултрамодерна перика Iris

Оцена 4,7 / 5

Професионално стилизирана перика е идеално решение за тенка и сува коса што расте бавно и тешко се стилизира! Материјал: 100% отпорни на топлина синтетички влакна

2780ден
1390ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  990ден /пар.

3x  857ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

ВИСОКА КВАЛИТЕТНА КОСА НА ВРЕМЕНИ СВОИ

Направена од луксузна квалитетна коса и стилизирана од рацете на вешти фризери за волшебна фризура со траен облик и сјаен сјај!

ПРОФЕСИОНАЛНО СТИЛИРАН - СЕ ГЛЕДА КОН ВИСТИНА КОСА

Оваа сезона хит меѓу периките! Висококвалитетна перика со свилена мека коса изгледа сосема природно и совршено се прилепува на главата.

ЕФЕКСИВНО РЕШЕНИЕ ЗА НЕПРАВИЛНА КОСА

Испробајте нови трендови, поинаква фризура, должина и боја на коса со оваа перика со целосен волумен што ќе го нагласи вашиот природен изглед и ќе се трансформира кога сакате.

Променете ја фризурата во еден момент

Атрактивен боб со шишки за тренди изглед. Променете ја фризурата во еден момент без да потрошите многу пари, да ја обоите и оштетите косата.

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768