Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > InstaFit

InstaFit маскирни хеланки

Атрактивниот модел на хулахопки ја нагласува заводливата линија додека квалитетен материјал и дополнителен дизајн обезбедуваат максимална удобност и слобода на движење за време на тренинг и други физички активности.

-50%

Залиха: Достапно

3980ден
1990ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: InstaFit

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Совршена мешавина од лесен, растеглив материјал и секогаш популарен дизајн

Оваа уникатна комбинација ги прави избор број еден за обука и други физички активности.

Мека и исклучително удобна

На прв поглед и допир, можете да видите дека овие хеланки ги исполнуваат најважните критериуми, кои сигурно ќе ве мотивираат да вежбате.

Модерен изглед

Покрај тоа што е пријатно, многу е важно хеланките да изгледаат модерно затоа што сите сакаме да изгледаме добро во тоа што го носиме. Затоа, овие хеланки се изработени во популарен дизајн на маскирање.

Квалитетен и еластичен материјал

Она што треба да се има на ум кога купувате хеланки е материјалот за производство. Овие хеланки се изработени од врвен материјал, висока дишење и еластичност.

Тие визуелно ја нагласуваат волшебната силуета

Атрактивните хеланки се дизајнирани да одговараат на различни форми на тело совршено затоа што визуелно ги истакнуваат облините.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:
Величина:

1x  1990ден /пар.

Топ селекција

2x  1,240ден /пар.

3x  990ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Максимална удобност и слобода на движење

Современите хеланки ќе ви бидат удобен придружник во текот на целиот ден. Тие не го ограничуваат движењето благодарение на удобниот материјал.

Постигнете го посакуваниот ефект на тесен струк

Благодарение на нивниот дизајн, тие ви помагаат визуелно да ја потенцирате тесната половина за која многумина сонуваат дури и по повеќегодишна обука.

Тие добро се затегнуваат и ги нагласуваат облините и долгите нозе

Покрај тоа што ќе уживате во целодневни хулахопки што совршено одговараат на вашето тело, ќе можете да уживате и во заводливиот изглед што го создаваат затоа што нагласуваат облини и волшебни нозе.

Удобно да се носи за време на сите активности

Без разлика дали трчате, вежбате јога или тренирате дома со онлајн вежби, веруваме дека знаете колку удобната облека е суштински фактор. Тие ќе ви овозможат непречено тренирање, а исто така имаат моќ на мотивација.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Премногу удобно, токму онака како што треба

Драгана - Македонска Каменица

Ми се допаѓа високиот струк затоа што совршено го покрива вишокот околу стомакот што е тешко да се отстрани

Елена - Пехчево

Материјалот е еластичен, но не се релаксира по долго носење, па задникот изгледа затегнат

Санела - Кавадарци

Хеланки што ја ласкаат фигурата
  • Визуелно стеснуваат половината
  • Лесно се комбинираат
  • Обезбедете ефект на долги и тенки нозе
  • Супериорен комфор при носење

Атрактивен и сензуален дизајн

Со овие хеланки кои се неверојатен хит, се гарантира добар изглед.

АТРАКТИВНО

МОДЕРНО

ПРЕКРАСНО

ТРЕНДИ

Големини:

S, M, L, XL, XXL

Дизајн:

маскирна

Модел на половината:

Висок

Материјал:

80% полиестер, 20% спандекс

ЦЕЛ:

Наменети се за тренинг, други видови физички активности или секојдневно носење.

ОДРУВАЕ:

Кога се валкани, измијте ги во машината за перење на температура до 30 степени.

ЗАБЕЛЕШКА:

Не користете белило.

Складирање:

Чувајте ги на суво и безбедно место, далеку од директна топлина, деца и домашни миленици.

-50%

Залиха: Достапно

3980ден
1990ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: InstaFit

Категории

Нарачка

3980ден 1990ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768