Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Hugino

Hugino - Бебе прекривка

Супер меко и неверојатно слатко - плишано ќебе за вашето бебе. Може да се користи насекаде и ќе направи вашето дете да се чувствува топло и сигурно. Материјали: Поставата: 100% органски памук, Надворешна: 100% рециклиран полиестер

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Одлично за чувствителната кожа на бебето

Месото е направено од ултра-меки материјали кои обезбедуваат голема удобност за вашето дете и е супер нежно за нежната кожа на вашето бебе.

Два методи на абење

Постојат 2 начини на кои можете да го ставите бебето во лопатката. Првиот начин е да ги ослободите рацете на вашето бебе со затворање на лопатката под рацете. Вториот начин е да го завиткате бебето со рацете внатре.

Го олеснува менувањето на пелени

Со завиткување на рацете на бебето и ослободување на нозете, можете полесно и побрзо да ги менувате пелените. Вашето бебе ќе се чувствува побезбедно, а менувањето на пелени ќе биде побрзо, особено во средината на ноќта.

Од креветчиња до колички

Можете да го користите ова лопатче како ќебе за бебиња, вреќа за спиење, бебешка облека, јорган за шетач или обвивка за креветче.

Прекрасен дизајн на мечка

Обвивката на мечето е прекрасна - со прекрасни уши, има мала тркалезна опашка одзади и супер меко крзно однадвор.

Фотографија на производот во 360 °

Подобар сон за мајки и бебиња

Кога вашето бебе се чувствува сигурно, особено во текот на ноќта, ќе спие подобро. Завиткувајќи го во лопатка исто како во стомакот, и вие и вашето бебе ќе спиете подобро преку ноќ.

Прилагодлив велкро прицврстувач

Овој лопатка е дизајниран со одделни џебови за нозе кои обезбедуваат поголема безбедност за бебето. Со двојни капаци и велкро прицврстувачи, можете да го прилагодите зафатот околу вашето бебе.

Правилен развој на колкот

Пространото дно ќе помогне да се осигурате дека нозете на бебето се во природна положба додека спијат, што ќе им овозможи на колковите слободно да се движат.

Дише и е лесен

Не грижете се, вашето бебе ќе биде 100% безбедно во оваа лопатка. Направено е од материјали што дишат, вашето бебе нема да биде многу жешко под него и нема да биде тешко за малото.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Овој лопатка е толку мек и навистина е лесен за одржување. Можете да ја видите удобноста што ја чувствува вашето бебе. Моето девојче сака да спие во оваа лопатка.

Наташа - Македонски Брод

Моето мало дете не сакаше да спие во креветчето, плачеше цела ноќ додека не го ставив во мојот кревет. Сега во оваа лопатка, тој спие во креветчето и плаче само ако е гладен или треба да се промени.

Драгана - Тетово

Го купив ова за бебето на сестра ми, и таа го сака! Таа вели дека тоа е единственото нешто што го користи за своето бебе. Сакам да нарачам повеќе.

Христина - Кичево

Го нарачав ова ќебе за мојот внук! Јас сум целосно задоволен од квалитетот и изгледот.

Ирена - Свети Николе

Ултра меко ќебе за бебиња Hugino

Чувајте го вашето бебе топло и пријатно во ова супер-меко ќебе! Материјали: Поставата: 100% органски памук, Надворешна: 100% рециклиран полиестер

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1195ден /пар.

Супер заштеда

3x  963.33ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:
Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Описи:

Hugino - Babyебе за превртување на бебето

Материјали:

100% органски памук + 100% рециклиран полиестер

Бои:

сина, розова, кафеава

Големина:

Мали 0-3 месеци; Големи 3-6 месеци

Категории

Нарачка

2780ден -30% 1390ден
Купи