Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Hector Army
-50%

Тактички часовник Hector Army

Оцена 4,7 / 5

Израдувајте се себеси и своите најмили со необичен и висококвалитетен машки часовник кој секого ќе го воодушеви.

2780ден
1390ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Боја:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1,245ден /пар.

3x  997ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Тактички часовник со висока изведба

Hector Army комбинира солиден случај со мноштво корисни функции за екстремни услови.

Омилен воен часовник Специјалистички

Моќен и масивен часовник на издржлива конструкција и голема удобност е омилен гаџет на сите припадници на специјалните воени единици ширум светот.

Отпорен и неразградлив

Несомнено е силен и отпорен на удари, како и на вибрации и вода. Наменски да ги издржат најтешките услови.

СЛЕДЕТЕ ГО ВАШИОТ РИТМА

Без разлика дали сте дома, во канцеларија, на терен или на дело, квалитетот на часовникот што го следи вашиот дневен ритам не е доведен во прашање.

ДВОЈНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА НА ВРЕМЕ

Уникатен тактички часовник со аналоген и дигитален дисплеј за време и LED осветлување за полесна навигација во услови на мала видливост.

ПОСТАВУВАЧКИ РЕМ

Тактичкиот часовник Hector Army воодушевува со силна естетика и гумен ремен што го држи на рачниот зглоб при какво било дејство.

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768